Lucka Vondráčková a Julian Záhorovský ze SuperStar přiznali: Je nám spolu dobře!

 Celebrity 
04. prosince 2019 13:00 / redakce
  25   5
📷
Dalších 6 fotografií v galerii
Vedle Vondráčkové se po rozvodu objevil další muž Facebook
Vedle Lucie Vondráčkové, která se po rozchodu a rozvodu s hokejistou Tomášem Plekancem vrhla do práce, se objevil další muž. Tentokrát jde o urostlého a sympatického "SuperStara" Juliana Záhorovského, který se dostal až do finále historicky první pěvecké soutěže. Udělali spolu novou písničku a natočili klip.

Až dvojsmyslnný název "Umřu s tebou" dává otázku, jak to tihle dva myslí? Zda jde jen  čistě pracovně-přátelský vztah, nebo je tam něco víc? 

"Jsme kamarádi, co si rozumí v muzice a filmech.... a je nám spolu dobře...," prozradil Julian Záhorovský.

Natočili spolu písničku i klip. "Lucku jsem oslovil já, zda by to se mnou nahrála a ona souhlasila. Jsem moc rád. Producentsky se písně ujal Boris Carloff, který produkoval nahrávky kapele Kryštof nebo Davidu Kollerovi ze skupiny Lucie," prozradil nám bývalý finalista Česko Slovenské SuperStar Záhorovský.

„K napsání písně Umřu s tebou mě inspiroval můj velmi oblíbený film Walk the line a příběh Johnyho Cashe a June Carterové. Oslovit Lucku byl spontánní nápad. Její podoba s June Carter je fakt obrovská,“ dodal Julian.

A co na to Lucie, kterou některá média neustále spojují tu s jedním, pak zase s jiným sympaťákem? 

„S Julianem jsem natočila duet a klip. Když s tím nápadem přišel, nic moc jsem o něm nevěděla. Bylo mi na něm ale sympatické, že v době, kdy nemusel, kdy byl megapopulární, si ještě dostudoval vysokou školu. Navíc píše dobré texty a má hudební nápady, které mě baví. No a je fakt síla, jak na něj letěj holky," směje se Vondráčková, které, nutno podotknout, to s Julianem opravdu sluší a i podle fanoušků je to po dlouhé době konečně písnička, která se povedla a i klip.

"Konečně někdo, kdo se vedle Lucky vyjímá, komu to s ní opravdu sluší a nepůsobí to jako znoucecnost," napsala jedna z fanynek Vondráčkové.

"Klip vznikl ve dvou verzích. Černobílá pro Youtube a barevná vertikální verze, která je k vidění pouze na našich instagramových profilech," podotkl Záhorovský. 

Další společné pracovní aktivity spolu dvojice prý zatím neplánuje."Zase jsem se vrhla na dabing, který mě neskutečně baví a chtěla bych ještě natočit klip k jedné písni z mého posledního alba Růže," dodala Lucie Vondráčková.

"Já zase plánuji další nahrávky, ať už sólo nebo s kapelou. Moc se na to těším, a samozřejmě na Vánoce, které jsou za dveřmi," dodal sympatický mladý a dnes blonďatý umělec.

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Vyrobte si šetrnou přírodní aviváž, která krásně provoní vaše prádlo

Styl

Chlamydie jsou zákeřným nepřítelem. Patří k nejzrádnějším pohlavním nemocem

Bydlení

Pokud sníte o dokonale čistém prádle, dejte do pračky vlhčený ubrousek či aspirin

1. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

2. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

3. Jiřina Bohdalová slaví neuvěřitelné 89. narozeniny. Co vězí za její nezkrotnou energií?

4. Velká novinka v rodině Terezy Kostkové. Pochlubila se novým přírůstkem

5. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

Zavřít reklamu