Šokující přiznání Ivy Kubelkové! Řekla nám, v čem spočívá tajemství její krásy!

 Celebrity 
20. září 2013 12:30 / Jitka Jahodová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Tak já vám to teda řeknu. Ale zhasněte! Foto: Facebook
Modelka, herečka a první vicemiss roku 1996 Iva Kubelková, se sice už dobrých deset let věnuje moderování, ale nedávno si připomněla modelingová léta. Byla jednou z českých modelingových hvězd, které se účastnily módní přehlídky při příležitosti otevření nové pobočky luxusní zkrášlovací kliniky.

Zeptali jsme se, jak se na mole cítila? ,,Úžasně. Byla to show a to mě baví.‘‘ A nás to taky bavilo, Iva byla pod září reflektorů jako doma. To celé umocňoval její model, který byl doplněn zlatými legínami. Předvedla tak nohy, ze kterých davy omdlévají. Moderátorka má skvělou figuru. Dokonce možná lepší než mívala v období, kdy se aktivně věnovala modelingu! Po mole kráčela ve zlatých lodičkách, které její už tak dlouhé nohy, prodloužily až do nebes.

Jsou to geny, tvrdá dřina nebo zásah plastických chirurgů? ,,Nic speciálního nepoužívám. Jen přírodní oleje za studena lisované, ale to jen v rámci běžné údržby, ale nic zásadního a extrémního. Každopádně určitě preferuji přírodní produkty před chemií.‘‘ řekla v rozhovoru pro VIPstory.cz krásná maminka.

Iva tedy stoprocentně přírodní není. Nechala si na klinice odstranit vrásku "mračivku", ovšem pouze kyselinou hyaluronovou a zahustit řasy. Ale to je vše vážení. O Ivě je známé, že radikálním kosmetickým zákrokům se vyhýbá. V žádném případě nechce ztratit mimiku a nějaké velké úpravy teď určitě neplánuje.

Ani nemusí. A pokud čekáte, že aspoň dře hodiny v posilovně, tak se také mýlíte. ,,Kromě toho, že nejím maso, tak ani nemám speciální jídelníček. A nějakého trenéra, to ne. Mým nejlepším trenérem jsou moje děti. Ty mě perfektně trénují, fyzicky i psychicky.‘‘ řekla Iva.

A teď pozor! Podle Ivy Kubelkové je nejlepší recept na krásu tma! Když se zhasne a není vidět, tak je prý nejkrásnější! No, to je ale potom každá pěkná, že jo...
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová potvrdila vztah s Mirkem Dopitou. Následně také přiznala, že se Soukupem nebyla šťastná

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Dům a zahrada

Slaďoučké borůvky můžete pěstovat i na balkoně. Klíčový je výběr správné odrůdy, výsadba je...