Bezdomovkyně Zdeňka bude o svou střechu nad hlavou bojovat se sebevědomou Nikol Trojanovou!

 VyVolení 
19. září 2013 22:20 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Kdo z koho? Foto: Facebook
Dnes si Zdenička, kterou už většina soutěžících ve Vile nechce, volila soupeře do pátečního Duelu. Nikdo nevěděl, koho si silikonová kňoura vybere a spekulovalo se dokonce o její vilové lásce, kulturistovi s nevalnou pověstí, Thomasovi.

V pohodě byla Eva, která má díky vítěznému Duelu s Martinem imunitu. Neohrženě se tvářil i nový soutěžící Pepa, který má tento týden také modrý šátek, který mu zajistil klid na duši.

Plastická kráska prý zvažovala více soupeřů a do poslední chvíle neměla jasno, koho si do Duelu vybere. Údajně přemýšlela i nad Vladkem, ale nakonec zelený šátek uvázala Nikol. „Mrzí mě, když slyším něco, co si nemyslím, že je pravda. Nebudu se obhajovat, protože čím víc bych se obhajovala, tím víc bych těm lidem dávala za pravdu. Vím, že svým výběrem riskuju, chci se vrátit, ale musím si zvolit silného soupeře,” pronesla ve své řeči Zdeňka Soušková.

„No co mám na to říct. Nechce se mi tam, chci tady být a budu bojovat na maximum,” řekla její soupeřka Nikol Trojanová, která je ráda vidět. Ve vile už si dokonce označkovala koberec, a tak by tam pochopitelně chtěla zůstat co nejdéle!

Obě brunetky tedy chtějí dál bojovat o pět miliónů a bude jen na divácích, koho vrátí zpět do hry a komu zítra Tereza Pergnerová řekne "Goodbye"!
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Dům a zahrada

Přehled psích plemen, která mají na svědomí nejvíce pokousání lidí