Tahle kráska se z talentové soutěže probojovala do velkého světa šoubyznysu. Co chystá dál?

 Celebrity 
13. dubna 2015 04:34 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Gábina Gunčíková se prosadila nejen u nás, ale i ve světě! archiv G. Gunčíkové
Byla krásná a měla zajímavý hlas. Ale nikdo moc nevěřil, že prorazí do českého šoubyznysu. Zpěvačka a finalistka SuperStar 2011 Gábina Gunčíková nakonec všechny překvapila, když prorazila do toho světového. Teď se z několikatýdenní návštěvy Česka vrátila zpět do USA.

Ve Státech bude Gunčíková ladit detaily na další koncertní turné s multikulturní skupinou Trans Siberian Orchestra, s kterou zažívá úspěchy. V Česku byla dva týdny, poskytla mnoho rozhovorů, natočila reportáže a měla i chvíli pro sebe.

"Dostala jsem se aspoň za rodinou na Moravu. Jinak se pečlivě připravuji na další vystoupení s TSO. Trochu si říkám, že ani není možné, že se mi plní sen, který jsem si vysnila," svěřila se VIPStory.cz rocková kráska se silným hlasem.

Chystá i další projekty. Výjimkou nebude ani deska a možná kývne i na zajímavé nabídky, které přicházejí. Zatím o nich ale nechce příliš mluvit.

Gábina Gunčíková je sexy mladá zpěvačka, která zaujímá nejen svým hlasem, ale i vzhledem. Nouzi o zájemce rozhodně nemá, ale ona je založením konzervativní.

"Nikdy bych nedělala něco proti své vůli, přesvědčení, nebo něco za každou cenu. Pracuji na sobě a chci na sobě pracovat dál. Moc mě těší přízeň všech a moc si toho vážím," dodává Gunčíková.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Manželský pár rozprodal kvůli rozvodu sbírku umění za neuvěřitelných 21 miliard korun

Styl

Nevyhýbejte se konzumaci příloh. Brambory obsahují nespočet živin a také dobře zasytí

Dům a zahrada

Posedíte si rádi večer na zahradě? Zasaďte si květiny, které nejvíce voní v noci

Zavřít reklamu