Podívejte se v jaké posteli teď lehává Cameron Diaz!

 Celebrity 
08. září 2013 18:48 / Jitka Jahodová
  0   0
📷
Dalších 9 fotografií v galerii
Cameron má přepychové apartmá na Manhattanu. Foto: Twitter
Herečka Cameron Diaz, která na konci srpna oslavila své čtyřicáté první narozeniny, byla spatřena v béžovém saténovém nebi. Řeč je o její vlastní posteli, která se nachází v ještě luxusnější ložnici. Cameron nechala pro ELLE Decor nafotit své zrekonstruované přepychové apartmá West Village na Manhattanu a řekneme vám, že v takovém stylovém bydlení, by byla radost ulehnout i do sklepa!

Ač se to může zdát nemožné, tato modrooká blondýnka má kubánské kořeny a s tím souvisí i její souznění s třpytivými a lesklými předměty. Je ráda obklopena věcmi, které pro ni něco znamenají a pak teprve se cítí opravdu jako doma. S jejím okouzlujícím příbytkem jí pomáhala návrhářka Kelly Wearstler.

Lesklého zde opravdu není málo. Byt je plný odstínů naleštěných kovů a minerálů. Nechybí zde malachit, onyx, růžové zlato, stříbro a měď. Cameron má vynikající vkus a chápe, jak spolu barvy spolupracují. Paleta odstínů, které v bytu najdeme, odráží herečku samotnou. Je to celé přirozeně sexy.

Jako první místnost když projdete dveřmi, spatříte kuchyň. Tady tráví kubánská blondýnka spoustu času, zejména v ranních hodinách. Ve skutečnosti existuje jen málo lidí, kteří by šli do tak neohrožené kombinace mosazných desek a smaragdově zelených skříněk v místnosti, kde mají vařit. Kovy a zrcadlové stěny zde zajímavě odrážejí světlo, takže každý vypadá jak filmová hvězda. Cameron říká, že je to jako žít v hedvábím lemované šperkovnici.

Návrhářka, která herečce pomáhala, miluje módu a šperky. Proto se ujistila, že se objeví v každé místnosti. Svítidla a lustry jsou inspirovány tvary náušnic, v koupelně najdeme bronzové knoflíky, které zdobí jednotlivé zásuvky. Jedinečná brož se jí stala inspirací na tvar skleněných svícnů lemujících jídelní stůl.

Konec jejich spolupráce byl hořkosladký, ale Cameron Diaz teď čeká sladké bydlení.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Nachystejte ptákům na zimu krmítko i se správným krmením

Styl

Pečujte o své zdraví obyčejnými produkty přírody. Zkuste třeba starý trik s česnekem

Bydlení

Je čas zazimovat zahradní sekačku. Správný postup vám ušetří nemalé peníze

1. Simona Krainová nafotila kalendář plný nahotinek. Víme, kde a jak se připravovala na jeho křest

2. Nejbláznivější cestopis všech dob s Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem

3. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

4. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

5. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

Zavřít reklamu