Její marnivost nezná mezí! Ano, řeč je o slavné rozmazlené dědičce Paris Hilton.

 Celebrity 
09. září 2013 00:48 / Jitka Jahodová
  0   0
Loading...
📷
Další 4 fotografie v galerii
Paris si potrpí na luxus a dopřává ho i jejím pejskům. Zdroj: Instagram
Bohatýrská slečinka, která je známá kvůli svým penězům a rozmazleným manýrům. Paris Hilton (32) se tentokrát nechala dopravit svým soukromým tryskáčem z Las Vegas do Los Angeles, aby navštívila své milované pejsky, které si ochraňuje jako své děti.

Paris strávila víkend na párty v Las Vegas, ale v pondělí nasedla na letadlo domů, jak rychle to jen bylo možné. Místo toho, aby se věnovala kamarádovi, který zde slavil narozeniny, spěchala domů za svými psy a těšila se, až se s nimi bude mazlit na dvorku.

Za svými miláčky se vypravila v tílku s potiskem kočky do psího mini zámku za 6,5 mil. korun, který si pořídila právě pro ně. Dokonalá rezidence je zmenšenou kopií jejího vlastního bydlení. Interiér domu je navržen a zařízen tak, aby se podobal slavné dědičce. Najdeme zde miniaturní nábytek, topení, klimatizaci a také černý křišťálový lustr. Čivavy, kterým Paris propadla, mají ve svých boudičkách obrazy, pohovky, dokonce i televizi! Nikoho tak asi nepřekvapí, že každé její zvířátko má i vlastní značkovou garderobu. Před odletem v tryskáči se ještě nechala vyfotit. Zřejmě aby dala na vědomí svým psím dětem, že se maminka vrací domů.

Během svého víkendu v Las Vegas Paris obrážela večírky a poctivě hrála roli bohaté rozmazlené dívky. Na sobě měla bílé tílko s nápisem Rich Girl a černou koženou sukni. Užívala si zábavy se svým kamarádem rapperem Birdmanem, podle kterého je Paris vskutku talentovaná a lidé prý nemají tušení jak. Je to skvělá podnikatelka, ví co má dělat. Není divu, když se od malička topí v penězích. Takový člověk se jistě naučí druhým rozkazovat.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Stále zelenou aukubu japonskou můžete pěstovat doma i venku

Styl

Vyražte do kina sami. Sledování filmu o samotě je prý velmi pozitivní pro duševní zdraví

Bydlení

Několik přírodních vůní, které vám doma vylepší náladu

1. Herečka Kateřina Brožová přiznala, kdo u ní doma šéfuje

2. Roman Vojtek se stane potřetí otcem. Krásná manželka Petra skrývala bříško půl roku

3. Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Ve filmu byly Vlasta s Irenkou velké rivalky, ve skutečnosti si padly do oka

4. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

5. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

Zavřít reklamu