Její marnivost nezná mezí! Ano, řeč je o slavné rozmazlené dědičce Paris Hilton.

 Celebrity 
09. září 2013 00:48 / Jitka Jahodová
  0   0
Loading...
📷
Další 4 fotografie v galerii
Paris si potrpí na luxus a dopřává ho i jejím pejskům. Zdroj: Instagram
Bohatýrská slečinka, která je známá kvůli svým penězům a rozmazleným manýrům. Paris Hilton (32) se tentokrát nechala dopravit svým soukromým tryskáčem z Las Vegas do Los Angeles, aby navštívila své milované pejsky, které si ochraňuje jako své děti.

Paris strávila víkend na párty v Las Vegas, ale v pondělí nasedla na letadlo domů, jak rychle to jen bylo možné. Místo toho, aby se věnovala kamarádovi, který zde slavil narozeniny, spěchala domů za svými psy a těšila se, až se s nimi bude mazlit na dvorku.

Za svými miláčky se vypravila v tílku s potiskem kočky do psího mini zámku za 6,5 mil. korun, který si pořídila právě pro ně. Dokonalá rezidence je zmenšenou kopií jejího vlastního bydlení. Interiér domu je navržen a zařízen tak, aby se podobal slavné dědičce. Najdeme zde miniaturní nábytek, topení, klimatizaci a také černý křišťálový lustr. Čivavy, kterým Paris propadla, mají ve svých boudičkách obrazy, pohovky, dokonce i televizi! Nikoho tak asi nepřekvapí, že každé její zvířátko má i vlastní značkovou garderobu. Před odletem v tryskáči se ještě nechala vyfotit. Zřejmě aby dala na vědomí svým psím dětem, že se maminka vrací domů.

Během svého víkendu v Las Vegas Paris obrážela večírky a poctivě hrála roli bohaté rozmazlené dívky. Na sobě měla bílé tílko s nápisem Rich Girl a černou koženou sukni. Užívala si zábavy se svým kamarádem rapperem Birdmanem, podle kterého je Paris vskutku talentovaná a lidé prý nemají tušení jak. Je to skvělá podnikatelka, ví co má dělat. Není divu, když se od malička topí v penězích. Takový člověk se jistě naučí druhým rozkazovat.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Budete mít vánoční strom v květináči? Tady jsou rady, jak jej vybrat a hlavně nezahubit

Styl

Už jste ochutnali kaki? Prozradíme, jak sladké ovoce plné vitaminu vybrat i správně jíst

Bydlení

Návod, jak prodloužit životnost ledničky

1. Martin Dejdar přivedl v Tatrách ženskou na vrchol

2. Iveta Vítová předvedla perfektně ploché bříško, Berenika Kohoutová zase pořádné těhotenské

3. Sejde z očí, sejde z mysli? Slavný český herec zůstal sám, upoutaný na lůžko. Už byste ho ani nepoznali

4. Herecký velikán Josef Větrovec: Nejsmutnější období prožil na sklonku života

5. Jak se o svou pleť starají známe české krásky? Některé jsme vyzpovídali

Zavřít reklamu