Ředitel a dcerunka z Ordinace v růžové zahradě: Někdy bych ji i jednu střelil, přiznává Kikinčuk

 Celebrity 
23. ledna 2015 12:00 / redakce
  0   0
Pavel Kikinčuk a jeho dcera Kamila hrají spolu v Ordinaci v růžové zahradě otce a dceru TV Nova
Herec Pavel Kikinčuk, který svou filmovou kariéru začal v roce 1989 v komedii Zdeňka Trošky Slunce, seno a pár facek má dceru Kamilu. S tou si zahrál nejen v Troškově nové trilogii Babovřesky, ale stojí s ní i před televizní kamerou v Ordinaci v růžové zahradě, kde otec a dcera hrají, co jiného, než otce a dceru.

Ředitel kamenické nemocnice a zdravotní sestřička, to jsou nové role Pavla a Kamily Kikinčukových. Kamera je má ráda a oni mají rádi ji.

„Jde nám to spolu, trochu jsme se toho báli, ale vyšlo to a jsme za to rádi. Faktem je, že byly chvíle, kdy bych Kamile jednu střelil, ale jinak se mi s ní hraje skvěle,“ přiznal pro VIP Story.cz babovřeský starosta Stehlík a ředitel nemocnice z Ordinace Pavel Kikinčuk.

Jeho ratolest Kamila, která kromě rodinného divadélka Pluto v Plzni, hraje nově i ve slavné pražské Ypsilonce ve hře Sežeňte Mozarta, si spolupráci s tatínkem nemůže vynachválit.

„Tak učím se stále a učím se od otce jak v soukromí, tak i na place. Jde nám to dobře a věřím, že to tak zůstane. Komu se to poštěstí, aby spolu stáli před kamerou rodinní příslušníci a ještě tak trochu hráli sami sebe,“ kvitovala Kikinčuková, která je v soukromí veselá a má i lehce prořízlá ústa.

Na umění obou hvězd novácké Ordinace se občas podívá i Jindřiška Kikinčuková. Ta je jednak principálkou rodinného divadélka a pak také herečka. V Babovřeskách hraje drbnu Boženu Němcovou, která má pořád rýmu.

„Já jsem moc šťastná, že se to povedlo a jsme vlastně celá rodina komedianti. Aspoň je nám veselo a taky lidi říkají, že je s námi veselo. Lepší, než kdyby lidem s námi bylo smutno, no ne?,“ dodává srdečná Kikinčuová starší.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Výsadba česneku: Pozor na nejčastější chyby, kterých se mnozí dopouští

Styl

Největší škodliviny v potravinách: Na co si dát pozor?

Bydlení

Topná sezona se blíží. Poradíme, co je třeba zkontrolovat a jak v zimě ušetřit za energie

1. Nejbláznivější cestopis všech dob s Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem

2. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

3. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

4. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

5. Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi do milovaných Krkonoš

Zavřít reklamu