Štěpánka Decastelo zvolila velmi drastickou metodu, jak urychlit porod. Včera měla termín, jak to dopadlo?!

 Celebrity 
20. prosince 2014 06:22 / Jitka Jahodová
  0
📷
1 fotografie v galerii
První selfie před novým bydlením Facebook
Moderátorka Štěpánka Decastelo už se těší na porod jako na smilování. Se svým prvním synem Tadeášem čtrnáct dnů přenášela a to prý bylo hotové peklo na zemi, které už nikdy nechce zažít.

Včera měla jeden z prvních termínů, ale protože ještě večer na akci byla stále těhotná, zřejmě si bude muset počkat. „Byla jsem moc natěšená, je tu se mnou i můj partner, v autě na parkovišti mám sbalenou porodní tašku kdyby náhodou, ale pořád nic. Já už nevím co víc udělat,” zoufala si vipstory.cz Štěpánka, která porod popohání všemi způsoby co ji napadnou.

„Klasika pálivá jídla, sex. Dneska jsem si dala skořicový zábal, skořicovou vanu a skořicový čaj. Udělala jsem si i porodní CD s našlapanou muzikou, aby to mělo grády a do toho jsem zvolila ještě drastičtější taktiku. My jsme se přestěhovali kousek za Prahu, takže poslední týden stěhuju. Nosím tašky, posouvám nábytek, pořád se hýbu,” prozradila moderátorka v zákulisí módní přehlídky, která se odehrávala na svaté půdě. A to by teprve byl porod. Třeba by Decastelo měla ještě požehnané dítě.

Jestli se Štěpánka zrovna nemučí na porodním sále, tak jí děkujeme, že to pozdržela do chvíle, než jsme stihli vydat článek a do dalších dní jí přejeme, aby to bylo šlo hlavně rychle!
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Princezna Řachanda je už v šestém měsíci. Herečka se přestane objevovat v seriálu ZOO

Styl

Konopí u žen i mužů dokáže přivodit mnohočetný orgasmus, zvyšuje libido a dodává chuť na sex, ukazují...

Tech

TitanAir: NASA představila vesmírné letadlo, které dokáže přistát na Titanu