Tohle dojemné gesto udělal Landa pro svého fanouška, kterému lékaři dávají už jen pár měsíců života!

 Celebrity 
19. prosince 2014 07:27 / Jitka Jahodová
  0
📷
2 fotografie v galerii
Rado trpí nevyléčitelnou nemocí Archiv
Zpěvák Daniel Landa na první pohled budí svým zjevem respekt a hrůzu. O to dojemnější je příběh spojený s Danovým fanouškem Radkem alias Radem.

Šestadvacetiletý muž pochází ze Slovenska a trpí nevyléčitelnou nemocí, během které ztrácí z těla kolagen a jeho tělesná schránka se tak postupně hroutí. Největším Radovým přáním bylo setkat se se slavným zpěvákem. Jenom tím to však neskončilo.

Setkání se odehrálo v rámci jedné slovenské televizní show. Radovi nejbližší mu uspořádali tajnou oslavu, na kterou dorazil i Landa. A s pořádným darem – věnoval nemocnému úplně novou kytaru. „Tu kytaru ti ale teď vezmu, můj kytarista na ni odehraje celé turné a pak ti ji zase vrátím. To už bude výrazně cennější a věřím, že ti udělá i větší radost,” vysvětlil svému fanouškovi Landa a pozval ho na svůj koncert.

„Věřím, že mě Dan může vyléčit. Lékaři řekli, že mi pomůže jen zázrak a setkání s ním pro mě zázrakem je,” přiznal dojatý Rado, který prý Dana miluje už od dětství.

Lékaři dávají pacientovi už jen pouhé měsíce života. „On to zvládne. Já věřím, že se s ním uvidím na své další kejkli, kterou bude Velekoncert pro sto tisíc lidí. Tam si spolu zazpíváme a oslavíme, že to zvládnul. Moc tomu věřím,” dodal Landa.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Dům a zahrada

Slaďoučké borůvky můžete pěstovat i na balkoně. Klíčový je výběr správné odrůdy, výsadba je...