Král dechovek má ošklivou vzpomínku na Mistra: Gott se za vystoupení se Zímou styděl!

 Celebrity 
10. prosince 2014 07:25 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Karel Gott se za vystoupení se Zímou styděl. Facebook
Vzhledem k tomu, že Karel Gott (75) sbírá jednoho Slavíka za druhým, není divu, že na trapnosti mládí nerad vzpomíná. Když ještě lámal dívčí srdéčka a bral každý kšeft, stál na pódiu vedle Krále dechovek Pepíčka Zímy (82). Podle něj se za vystoupení božský Kája dodnes stydí!

„Já jsem dříve dělal taneční muziku. Kolem 70. roku, kdy tady vznikaly pořady typu Babiččina krabička a podobné, které režíroval Zdeněk Podskalský. Všichni ho milovali, tak v tom rádi účinkovali. Především tedy popoví zpěváci. Rudolf Kortéz, Eva Pilarová i Karel Gott se mnou zpíval Všechny myši za sebou, pak se za to sice styděl, to musím říct, ale tenkrát to bylo nádherný,“ vzpomínal Zíma v pořadu Sejdeme se na Cibulce, který TV Barrandov uvede dnes večer.

Navíc si herec ještě ta trošku postěžoval. Svou letitou přezdívku totiž doslova nenávidí. „Nemám rád, když mi někdo přezdívá Král dechovek, necítím se tak, jsou tady jiní, kteří dělají dechovku déle než já,“ vymlouvá se v televizi Zíma. Nicméně je mu to zřejmě málo platné. Dechovkář byl, je a zřejmě navždy zůstane.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jennifer Lopez a Ben Affleck: Předstírají lásku před kamerami, nebo jsou to skutečné projevy citů? Už...

Styl

Sváteční pečení na velikonoční stůl: Staročeská nádivka a pravý mazanec by neměly chybět

Tech

Legendární létající špion U2 se chystá do důchodu. Otázkou zůstává, jaký letoun jej nahradí