Autor velkých hitů Hej, pane zajíci, Ó, baby, baby bude mít pohřeb! Kdo z celebrit přijde?

 Celebrity 
09. prosince 2014 02:45 / redakce
  0   0
Pohřeb slavného hitmakera se uskuteční v pátek v 11 hodin  / inStory.cz
Textař velkých hitů Jan Schneider, který psal pro Martu Kubišovou, Helenu Vondráčkovou, Václava Neckáře, Evu Pilarovou, nebo Waldemara Matušku, zemřel před týdnem. V pátek 12. prosince bude mít v jihočeském Písku pohřeb. Kdo z celebrit, pro které vytvořil hity jako Ó, baby, baby, Jen pane zajíci, Don, Dii, don, Magdaléna, Hříbě…dorazí?

„Zatím nevím o nikom, kromě Vaška a Jana Neckářových, kteří přislíbili, že přijedou. Doufám, že se s mým Honzou přijdou lidé rozloučit,“ svěřila se VIP story vdova po textaři, básníkovi, ale také spolupracovníkovi Svobodné Evropy, bývalá novinářka Ludmila Schneiderová.

Jan Schneider se v posledních letech vídal hlavně s Václavem Neckářem a jeho bratrem Janem. Jen při některých akcích se potkal s Helenou Vondráčkovou nebo Evou Pilarovou.

„Už moc nikam nechodil, nejezdil. A oni za ním taky moc často ne. Hodně na všechny lidi, s kterými spolupracovat, vzpomínal. Vždyť on to byl, kdo napsal i první divadelní muzikál Gentlemani, udělal ty největší hity,“ prozradila jeho manželka, která s ním žila po návratu z emigrace ve vilce v jihočeské Třeboni.

Pohřeb slavného hitmakera se uskuteční v pátek v 11 hodin v děkanském kostele Panny Marie v Písku. Pak budou jeho pozůstatky uloženy do hrobu. Stane se tak druhým „slavným“ kdo bude věčným spánkem odpočívat na zdejším Lesním hřbitově. Před deseti lety zde skončil i popel prvorepublikové herečky, později trochu zapomenuté Zdenky Sulanové, kterou proslavily filmy – Madla zpívá Evropě, Lízino štěstí, Lízit let do nebe…
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Pomeranian je veselý a hravý společník. Hodí se do rodin s dětmi

Styl

Zařaďte zelený hrášek do svého jídelníčku. Odbourá stres, sníží krevní tlak i cholesterol

Bydlení

Vypěstujte si doma vlastní citrusy. Zvládne to každý

1. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

2. Jiřina Bohdalová slaví neuvěřitelné 89. narozeniny. Co vězí za její nezkrotnou energií?

3. Velká novinka v rodině Terezy Kostkové. Pochlubila se novým přírůstkem

4. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

5. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

Zavřít reklamu