Hrozivé vzpomínky Reginy Rázlové. Topili ji a škrtili!

 Celebrity 
10. prosince 2014 16:30 / Jitka Jahodová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Regina byla jako mladá velmi krásná Kniha Třicet případů majora Zemana
Herečka Regina Rázlová hrála svého času samé krasavice. Mezi její nejznámější role patří nádherná manekýna v kontroverzním seriálu Třicet případů majora Zemana, která se promění v československou špionku emigrující do Německa. Roli v detektivce si moc užívala. Málokdo už ale ví, že po jedné scéně musela do nemocnice.

„S Jiřím Holým nás tehdy nechal režisér opravdu se topit v ledovém Baltském moři, které mělo asi deset stupňů. Do vody nás hodili v oblečení, které se ihned nacucalo a táhlo nás ke dnu. No a než se k nám po stopnutí kamery dostali potápěči, aby nás zachránili, byli jsme téměř polomrtví. Z Německa mě tenkrát vezli přímou cestou do nemocnice do Prahy na operační sál. Naštěstí jsem se pak už nikdy netopila. Jen mě škrtili,” prozradila Rázlová po mnoha letech od natáčení.

Regina by v tu chvíli zřejmě byla raději, kdyby měla dubléra. Toho se jí dostalo během celého seriálu pouze jednou. Režisér Jiří Sequens chtěl, aby vyskočila z jedoucího auta, ale tak, aby si neublížila a zároveň zůstala krásná a mohlo se pokračovat v natáčení. „Na ten výskok mě zastoupil kaskadér. Jenže pak jsem se stejně musela v dané scéně rozběhnout a skočit na beton šipku sama. Bohužel se ukázalo, že si pan režisér moc nepomohl. Krev mi z loktů, kolen i brady crčela stejně,” dodala herečka.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Snažíte se jíst zdravě, cvičíte, ale váha ukazuje stále stejně nebo více? Vyvarujte se častým chybám a...

Dům a zahrada

Vyrobte si doma nemrznoucí směs do ostřikovačů. Trvá to jen pár minut a ušetříte spoustu peněz