Teda to je jízda! Charllote Štiková na plážích v Bulharsku jako Pamela Anderson! A Matka Štika posílá fotku nahých stehen! Patří novému milenci?

 Celebrity 
27. srpna 2013 15:00 / redakce
  0
📷
6 fotografií v galerii
Svůdné Štiky v Bulharsku Foto: Facebook
Monika Štiková si se svou vyvinutou dcerou Charllote užívá v Bulgaria Sunny Beach. Tyhle dvě krasavice jsou ubytované, jak Monika Štiková nezapomněla již mnohokrát zmínit, v pětihvězdičkovém hotelu! Holky si luxus hotelu užívají na “plný koule“ a na svých facebookových profilech o tom všechny své přátelé a fanoušky každý den ujišťují!

Charllotka vesele vystavuje na obdiv své obří tukem a push-up podprsenkou vyhnané vnady, které si s velkou oblibou fotí. Ale nejen povrchní záležitosti zajímají sedmnáctiletou Charlotte! Také příroda a zvířátka jí nenechávají chladnou. O tom, že v Bulharsku platí za Pamelu Anderson z Pobřežní hlídky, se chce podělit s přáteli na sociální síti. Jen škoda, že co slovo to hrubka!

„Dnes jsem ztihla zachránit krásnýho motýla z bazénu a jednu velkou medúzu ze křoví. Mám ze sebe dobrej pocit !“ Kamarádka jí okamžitě upozornila alespoň na tu největší hrubku a poučila jí, že ve slově stihla píšeme S a ne Z. Charlotte se nenechala vyvést z míry a hned kámošku odpálkovala „Ja vím mě se to uz nechtělo mazat překlik “ No Charly je to mně ne mě, na češtině bys možná měla zapracovat. I když, ty to možná nebudeš potřebovat. Tvá velká ňadra, ušlechtilé činy, dobré srdce a dobročinné skutky vykompenzují i nedostatky jazyka českého!

O poznání hůř je na tom matka Monika. Ta jak to tak vypadá, tolik ušlechtilé srdce mít nebude. Praská na ní totiž nevěra! Monika manželovi údajně zahýbá s dvaadvacetiletým mladíkem. O tom, že matka Ornelly Štikové (20) Monika není žádný svatoušek a sem tam poruší manželský slib, si cvrlikají i vrabci na střeše. Tentokrát ale přišel důkaz!

Objevila se konverzace Moniky s údajným milencem a je plná nechutných pikantností! S mladíkem si Monika píše o intimnostech, které už proběhly a dokonce plánují další intimní styk! Monika sice zhubla, ale “jistá v kramflících“ si asi evidentně ještě není. „No dneska si mě viděl na světle…. není to hrůza? Nebo nejsem rozkydlá? Pravdu!“ udeřila Monika na mladíka. Její nový milenec jí ale samozřejmě ujistil, že je krásná a sexy! Ale v džínách! Nahotu Moniky přešel bez komentáře.

No uvidíme, co dalšího vyplave na povrch, každopádně Monika má jasno. Nevěrná nebyla! „K notebooku má u nás doma přístup každý, mohl to posílat kdokoliv! Charlotte nebo nějaké její kamarádky si z někoho dělaly legraci. Má jednu kámošku, Aničku, která je ještě panna, a asi byla naštvaná, že jsem ji vyčetla, že Charlottce dluží pár stovek, tak se třeba pomstila. Vůbec nemám ten účet zabezpečený, počítačům nerozumím. Pamatuju si ale, že toho kluka Charly kontaktovala a pak na ni žárlil její přítel. Sama jsem si s ním psala jen jednou“ tak takhle bizardně vysvětlila celou situaci Monika pro super.cz

Je vidět, že holky se s nikým a s ničím nepářou a na všechno mají odpověď!
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

George Clooney prozradil, proč odmítl kšeft za 35 milionů dolarů za jeden den práce

Styl

Tyto kosmetické nápady z TikToku byste zkoušet neměly. Mohly by poškodit vaši pleť

Tech

Plánovaný odchod do důchodu. Apple pohřbí další telefon už na konci tohoto roku

Zavřít reklamu