Honza Musil je stále zamilovaný. Jeho mladý zajíček s ním nikde nechybí.

 Celebrity 
27. srpna 2013 19:45 / Jitka Jahodová
  0
📷
2 fotografie v galerii
Honza a jeho elixír mládí Foto: Karolína Hájková
Uznávaný moderátor a nebo třeba majitel Klubu 21 pro komunitu gayů. Kdo by to byl řekl, že si bude s mladíčkem tak rozumět. Honza Musil se už od konce loňského roku ukazuje na veřejnosti se svým o sedmadvacet let mladším přítelem Patrikem Pumrem. Patrik s ním samozřejmě nechyběl ani na poslední Honzově akci.

Nebojí se ukázat, líbají se na veřejnosti a věk nemají zapotřebí řešit. Patrik se v jednom z rozhovorů svěřil, že jeho partner je krásný, roztomilý, vařit umí skvěle, uklízet taky, co víc si prý přát. Honza má zase v Patrikovi motor, který ho nutí neusnout na vavřínech a neválet se jen s jídlem na gauči.

No, kdo by se válel na gauči s jídlem, když se může válet se svou mladou sexy polovičkou! A že je Patrik opravdu sexy, jsme mohli na vlastní oči vidět na fotografiích, které spolu pár nafotil, a které už v lednu oběhly internet.

Tentokrát se spolu zúčastnili akce nadace Rakovina věc veřejná, kam si sladili svůj outfit. Tmavé vršky a krátké kalhoty. Patrik v sobě ale teenagera nezapře a celý svůj komplet doplnil o červené conversky. Ihned po tom, co si Honza odmoderoval to svoje, se pánové vytratili pryč. Nevíme co měli v plánu, ale nejspíš tam bude dobré jídlo a gauč.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Tech

První zdravotnický pracovník s umělou inteligencí už ordinuje. Pomůže s duševním i fyzickým zdravím