Ve vile se dějou zvěrstva! Vladko drží nervy na uzdě z posledních sil!

 VyVolení 
26. srpna 2013 22:01 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Martin už má zase vybaleno. Jak dlouho mu to vydrží? TV Prima
Hostem včerejší Noční Show byla mimo jiné i Ema, která vypadla v rozstřelu s Niki. Ema přiznala, že měla 40 až 50 sexuálních partnerů a dokonce to zkoušela i se ženou. Za sexsymbol z VyVolených chlapů považuje Thomase, ale kdyby byla ve vile, dala by si říct jedině se ženou! Chvíli jsme litovali, že se Ema do vily neprobojovala, ale dnes ráno jsme pochopili, že Nikol je mnohem žhavější želízko v ohni.

Nikol se svěřila, že by po ukončení reality show VyVolení chtěla svou vlastní show. Ale Nikčo, ty ji už přece máš! Včera ses ožrala jako doga, pak jsi byla sprostá jako kanál a nakonec jsi v noci nahá pomočila koberec. To se Ti zdá jako malá show?

Nikol se během dne snažila všem namluvit, že v noci na zem vylila vodu. Ale močit ji viděla spolubydlící Lucka a ta to prozradila Martinovi. Thomas pak za ní neustále chodil a na “rozlitou vodu” se ptal. Jak dlouho udrží Niki své noční tajemství pod pokličkou?

Thomas je mimochodem také pěkný výlupek. Na Královéhradecké zločinecké scéně je známou firmou! Na svědomí má ublížení na zdraví a dokonce pobyt ve vazbě! Cizí mu nejsou rvačky, ale ani násilí na ženách! No hezky pěkně! Vypadá to, že ve vile se Thomas spřáhnul s Martinem, který dnes od ostatních soutěžících dostal nejvíce hlasů na vyřazení. Borec ze Šumperka to ale bere jako pochvalu. Cítí se jako boss a nejsilnější hráč. Myslí si, že se ho ostatní bojí, a proto ho navrhli na vyřazení.

Vladko dostal od štábu své pověstné křeslo na uklidněnou a je vidět, že už mu přišlo vhod! Už se houpe!!! Ajaj! Za jak dlouho Vladkovi bouchnou saze?!
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

George Clooney prozradil, proč odmítl kšeft za 35 milionů dolarů za jeden den práce

Styl

Tyto kosmetické nápady z TikToku byste zkoušet neměly. Mohly by poškodit vaši pleť

Tech

Plánovaný odchod do důchodu. Apple pohřbí další telefon už na konci tohoto roku

Zavřít reklamu