To je tělo! Nádherná Dara Rolins jen v kalhotkách a v saku bez podprsenky!!!

 Celebrity 
26. srpna 2013 13:24 / redakce
  0
📷
4 fotografie v galerii
Odvážné fotky zpěvačky Dary Rolins Facebook
Slovenská zpěvačka narozená ve znamení střelce na sociální síti opět potěšila oko všech svých fanoušků! Dara Rolins zveřejnila několik svých polonahých fotek, na nichž odhalila své luxusní opálené tělo, které nedávno vystavila slunečním paprskům na dovolené v bulharském Primorsku. Dara má opravdu co ukazovat!

Na fotkách je jen v kalhotkách a sáčku bez podprsenky. „Mějte skvělý týden, dejte v něm prostor všem možným emocím, nestyďte se za slzy, nedržte v sobě hněv, křičte a smějte se nahlas! A neflákejte objetí a všechny projevy lásky, vychází mi to jako jednoznačně nejvýhodnější investice.“ vzkázala svým fanouškům Dara.

Zpěvačka neobšťastňuje fanoušky jen fotografiemi své vysportované figury, ale i fotkami z dětských let. Ráda na ty časy vzpomíná. Své pěvecké sny si plní už od dětství. Na rozdíl od svých vrstevníků totiž po škole nevyrazila s dětmi na hřiště, ale buď do studia, zkušebny nebo rovnou na jeviště. „Plnila jsem si sny už od malička, je to to nejlepší, co můžete udělat pro sebe a své děti.“ svěřila se Dara Rolins.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Manželství Radky Třeštíkové nepřežilo poslední lockdown. Po rozchodu vydala spisovatelka knihu o...

Styl

Kdy je čas na první kosmetiku a kdy je vhodné aby se malé slečny začaly líčit

Dům a zahrada

Naučte se v obchodě poznat zdravou vánoční hvězdu a vyhněte se chybám, kvůli kterým květina mnohdy...

Zavřít reklamu