Plastiky frčí! Není se čeho bát, oční víčka Vám doktoři dají do kupy za půl hodiny! Své o tom ví i Šťepánka Duchková.

 Life & Style 
24. srpna 2013 21:32 / redakce
  0   0
📷
Dalších 5 fotografií v galerii
I Štěpánka Duchková podstupila blefaroplastiku.  / inStory.cz
Plastická operace očních víček není jen estetický zákrok, ale i léčebný. Vady očních víček mohou způsobovat únavu a bolesti očí nebo hlavy, slzení či zhoršování vidění. Po plastice očních víček klienti většinou kvitují nejen mladší vzhled a rozjasnění očí, ale také úlevu od bolestí očí, pálení, řezání, slzení a únavy a dokonce mají často pocit i zlepšeného zraku. Velmi dobrý efekt operace může vydržet mnoho let!

„Oční víčka jsou téměř nepřetržitě v pohybu, proto také v této oblasti nastávají první viditelné projevy stárnutí pleti. S přibývajícím věkem kůže pozbývá pružnosti a konkrétně na víčkách vznikají kožní nadbytky,“ říká plastický chirurg na klinice ESThÉ MUDr. Libor Kment.

Věkem dochází ke ztrátě elasticity kůže a na víčkách se vytváří kožní nadbytky. Ty mohou být ovlivněny i dalšími faktory jako dědičnost, typ kůže, životospráva, alergie, onemocnění ledvin atd.

„Operace očních víček, spočívá v odstranění nadbytku kůže víček a v oddělení a vyjmutí tukových váčků. Zákrok se provádí většinou pouze v místním znecitlivění, protože zvláště při výkonu na dolních víčkách je potřeba spolupráce operovaného.“ dodává MUDr. Kment

Hlavní otoky a modřiny zmizí asi do týdne, týden po operaci je možné už i líčení, do společnosti se doporučuje jít nejdříve za 5-7 dní a s tmavými brýlemi.

Blefaroplastiku u MUDr. Kmenta podstoupila i moderátorka, Štěpánka Duchková. „Operaci očních víček nepovažuji za žádný rozmar. Řeší nekompromisní stárnutí očí. Vysílám v televizi a chci mít před kamerou oči více rozzářené.,“ řekla Duchková před absolvováním chirurgického zákroku, který trval pouze půl hodiny.

Teď už má ale Štěpánka rok po operaci a užívá si léta, aniž by jí trápila povislá víčka. Byla ve Španělsku a chystá se tam během prázdnin ještě jednou. Nejraději má maminka dvou roztomilých kluků letovisko Jávea. Jezdí tam s rodinou čtyřikrát do roka. Dokonce i na Vánoce, kdy je tam až 25 stupňů!
Komentáře
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Domácí prostředí může být pro kočky nebezpečné. Nástrah tu na ně číhá nepočítaně

Styl

Ledvinky jsou opět na výsluní. Přijdou vhod nejen při sportu, ale i běžném nošení

Bydlení

Je lepší vybrat nábytek z dřevotřísky, kovu nebo dřeva? Každý materiál má svá pro i proti

1. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

2. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

3. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

4. Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi do milovaných Krkonoš

5. Jaký je fotbalista Vladimír Coufal za volantem? Jezdí slavistický obránce jako útočník? Moderátor Bob...

Zavřít reklamu