Víme, proč se televize zbavila téhle moderátorky. Hubnutí ani změna image ji nezachránily!

 Celebrity 
16. října 2014 12:30 / Jitka Jahodová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Eva nahradí stávající moderátorku Archiv, Facebook
Eva Decastelo dostala nabídku na nový job a s radostí ho přijala. Zhostí se moderování pořadu hudební televize, který lidem pomáhá se změnou image a zároveň nahradí jeho stávající tvář Terezu Seidlovou.

Nám se podařilo získat vyjádření Jana Čtvrtečky: „Tereza pořad New look moderovala od jeho začátku. V současné době jsme se shodli, že je potřeba jít dál a dát pořadu nový náboj,” řekl vipstory.cz PR manažer Honzy Kořínka, který pořad vyrábí.

A tím novým nábojem nebude nikdo jiný než zkušená Eva Decastelo, od níž si teď producenti slibují něco víc, protože je diváky velmi dobře přijímána a určitě víc známá než Tereza, které kvůli vysílání nejenže změnili image, ale také prý zhubla, aby byla na obrazovce líbivější.

Sama Seidlová se o jejím konci v pořadu nechtěla nijak rozmlouvat. „Bohužel jsme se s dramaturgem neshodli na dalším směřování a fungování pořadu. Navíc si myslím, že je čas, abych se posunula dál,” prozradila moderátorka. Jestli má nějakou jinou nabídku, to zatím odtajnit nechtěla. Otázkou je, zda nějaká jiná příležitost vůbec bude. V čele pořadu se udržela jen půl roku.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herečka Petra Nesvačilová ukázala těhotenské bříško a prozradila, že si porod představuje jako mejdan s...

Styl

Renata (56): Dcera za mnou po narození vnoučat téměř nejezdí a půjčovat mi děti nechce, že je...

Tech

Budoucnost vojenské přepravy. Raketoplán Dream Chaser přepraví náklad i vojáky kamkoliv na Zemi do tří...