Monika Absolonová vyšla z milostného trojúhelníku jako vítěz. Bude jí ex jejího přítele zatápět?

 Celebrity 
16. října 2014 06:12 / Jitka Jahodová
  0   0
📷
Další 4 fotografie v galerii
Monika vystoupila s královnami popu Profimedia
Ačkoliv to původně vypadalo, že milenecký trojúhelník nedopadne v její prospěch a Monika Absolonová zůstane i se svými sny opět sama, karty se obrátily. Zpěvaččin milenec Tomáš Horna přijel podpořit svoji partnerku na úterní galavečer Královny popu s podtitulem Pocta legendám.

Moniky milenec musel během celého koncertu nejen valit oči, jak jeho milá parádně zpívá, ale také na její outfity, které jí jako již tradičně vybíral Filip Vaněk. Nejprve se ukázala v krátkých červených šatičkách od španělského návrháře, které odhalily její nádherné nožky, v tuto chvíli si musel Horna povolit kravatu.

Podruhé zazpívala v černých šatech z dílny Tatiany Kovaříkové, které si původně nechtěla obléknout. „Když je viděla, tak mi řekla, že už jsem se úplně zbláznil, ale ukecal jsem ji. Monča si stěžovala, že ji čím dál víc svlékám,” prozradil nám její stylista. Je pravda, že nebýt průhledné vlečky až zem, dalo by se představit, že má na sobě Absolonová plavky! Takhle si však každý muž v sále neodpustil pohled na její zadeček schovaný pod závojem, a protože si to Monika může se svojí postavou dovolit, byl to pohled moc pěkný. U třetích šatů už její hokejista asi nic nevnímal a my se mu vlastně ani nedivíme. Moničiny outfity teď ale bude jistě o to více vnímat Hornova manželka. Na nové známosti svých mužů jsou prostě ženy citlivé. Lásce ale neporučíš, tak snad nebude Tomášova ex Monice nijak zatápět...

Podle posledních informací zažádala Hornova manželka po medializaci jeho mileneckých pletek o rozvod a jelikož se bez schovávaček vypravil za Monikou až do Prahy mezi fotografy, snad se zpěvačce opravdu blýská na lepší časy.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Rostliny, které na zahradě rozzáří stinné kouty

Styl

Nenechte děti více jak dvě hodiny u počítače. Má to vliv na jejich mozek

Bydlení

Solární panely dokáží ušetřit nemalé peníze. Je ale třeba vědět, na jakou střechu je dát

1. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

2. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

3. Andrea Verešová září štěstím. Důvod k radosti vás překvapí

4. Jiří Růžička měl krutý osud. Nakonec zemřel v důsledku rozsáhlých zdravotních komplikací způsobených...

5. Charismatický zpěvák Adam Mišík propadl autům

Zavřít reklamu