Vždycky družička, nikdy nevěsta! Krásná blondýnka pořád ostrouhává, ale vydává to za plán...

 Celebrity 
16. října 2014 03:53 / Jitka Jahodová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Tereza svatbu mít jen tak nebude Archiv T. Fajksové
Krásná Miss Tereza Fajksová vyzkoušela už kolikery svatební šaty, žádné však zatím nebyly ty její. Kamarádkám chodí co chvíli za družičku, ale roli nevěsty jí ještě přítel nenabídnul. Ta už musí mít o svatbách noční můry místo snění. No a máme tu další focení v běloskvoucích šatech!

Fajksová už snad ani jiné nabídky nedostává. Může to alespoň brát jako takovou malou generálku. Ona plánuje svatbu až za několik let, nejdřív za tři roky. Jak už řekla asi milionkrát všem médiím včetně vipstory.cz: „Nestačím se divit, jedna je těhotná, druhá se vdává... ale já mám svůj několikaletý plán, se kterým už jsem přítele obeznámila. Řekla jsem mu, že se chci vdávat nejdřív v osmadvaceti a jestli mě dřív požádá o ruku, tak ho pošlu někam... Aspoň jsme tak předešli trapasu,” pochlubila se Tereza písničkou, kterou stále omílá dokola, až se začínáme bát, že to fakt myslí vážně!

Tak hlavně jestli se na to ten její vyvolený dívá se stejným humorem, jako půvabná blondýnka. Devadesát devět procent chlapů by tím totiž (oprávněně) natolik vyděsila, že by utekli tak rychle, že by si neudělala plán ani na týden!
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herečka Petra Nesvačilová ukázala těhotenské bříško a prozradila, že si porod představuje jako mejdan s...

Styl

Renata (56): Dcera za mnou po narození vnoučat téměř nejezdí a půjčovat mi děti nechce, že je...

Dům a zahrada

Dopřejte si vlastní ovoce i během zimních měsíců. Důležitá je zralost při sklizni a vhodná vlhkost při...