Nejsou šaty jako šaty! Pod tyhle kousky si nesmíte zapomenout vzít kalhotky!

 Celebrity 
08. října 2014 15:35 / Jitka Jahodová
  0
📷
6 fotografií v galerii
Hlavně nebýt naostro! Foto: Archiv vipstory.cz
Na zahraničních módních molech už jsme na ledacos zvyklí. Ta česká nám naopak přijdou, že jsou stále ještě trochu úzkoprsá. Ne však slavnostní módní přehlídka českých návrhářů Petra Kaloudy a Lukáše Macháčka, která se ke konci týdne uskutečnila v Praze.

Modely byly o to víc okouzlující, když je předváděla dvanáctka našich nejkrásnějších dívek a opravdu to stálo za to. I když se v mnohém jednalo o dlouhé, místy extravagantní, róby, v těch nejintimnějších partiích, které se obvykle snažíme schovat kusem látky, tady látka chyběla! Ačkoliv je čím dál atraktivnější nebrat si pod odvážné šaty spodní prádlo, v tomto případě je vyloženě nutností! Přirovnali bychom to například k situaci, kdybyste si třeba vzala jenom jednu náušnici.

Slavnostním galavečerem, kde ukázala kalhotky například Veronika Procházková, Tereza Budková, Eliška Bučková nebo Tereza Fajksová vyvrcholily osvětové dny s podtitulem ”Alzheimerova choroba – Nejste na to sami” v Praze, Brně a Ústí nad Labem. Přestože ona zákeřná choroba způsobuje postupné zapomínání, na tento večer budou pánové ještě dlouho vzpomínat...
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít