Náhradnice za Lucii Borhyovou se vrací do divadla. Už si byla zkoušet kostým.

 Celebrity 
13. září 2014 11:10 / Jitka Jahodová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Kristina Kloubková hraje v muzikálu Kleopatra Foto: Archiv vipstory.cz
Muzikál Kleopatra se u diváků těší velké oblibě. Proto chystá v několika představeních comeback, jehož součástí jsou nové kostýmy pro herce, nebo třeba i hostující Daniel Hůlka. Kristina Kloubková, která ztvárňuje postavu bohyně Isis, však nic nového nedostane.

„Já mám kostým dokonce poděděný. Já jsem původní, protože bohyně je věčná a stále mladá a nepotřebuje obměnu. Ještě mám k tomu takovou stříbrnou paruku, na které je znak bohyně Isis,” prozradila Kloubková vipstory.cz a dodala, že šaty na jevišti fosforeskují. „Je to legrační. Dokonce i přesto, že je celý bílý, což je pro každou tanečnici a člověka na jevišti pohroma, tak se v něm cítím dobře. Není to moc průhledné a přes boky mám hedvábnou sukni,” dodala Kristina, která do divadla odbíhá od moderátorského křesla ve zprávách.

„Dříve jsem v Kleopatře hrála hada, který byl víc taneční. Teď už se pohybu raději hodlám věnovat jen sama pro sebe. Na jevišti už nechci lidi strašit. Herecká role je fajn, ale toho hada už bych si asi nestřihla,” svěřila se Kloubková.

V televizi zatím Kristina stále zaskakuje za Lucii Borhyovou a její plánovaný návrat je prý pořád ve hvězdách.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nová verze filmu Tři oříšky pro Popelku se objeví před Vánoci v kinech, i s Pavlem Trávníčkem

Styl

Konopí a imunitní systém. Čtyři způsoby jak zvládnout virovou sezónu s CBD

Tech

Pokud máte auto s pohonem kol 4x4, pak je dobré vědět, jak jej správně používat

Zavřít reklamu