Ornella Štiková se na facebooku opřela do Dary s Rytmusem. Označila je za trapné kopíráky, kteří si hrají na velké hvězdy!

 Celebrity 
11. září 2014 15:00 / Jitka Jahodová
  0
📷
3 fotografie v galerii
Štiková považuje vypečený páreček za trapáky. Čili budou kámoši? Foto: Facebook
Jak vyšlo najevo, rozchod Dary Rolins s Rytmusem byl nakonec jedno velké mediální divadlo. Celý humbuk měl pouze upoutat pozornost na reklamní kampaň na žvýkačky, které se ve světě účastnil už herec Antonio Banderas a v níž figuruje slovo: ROZCHOD.

Nejen, že se teď především jejich fanoušci cítí podvedeni, ale najdou se i tací, kteří to považují za velkou trapárnu. „Kopírovat nahraný rozchod ala kauza Beyoncé a JayZ se tady v hlavní roli s Darou a Patrikem opravdu nepovedl. Už ta americká verze jasně signalizovala to, že jde jen o zvýšení prodeje alb apod. Ale to tady stejně nemá až tak moc cenu, tak proč to vůbec dělat?” Takhle se do nich opřela Ornella Štiková a narážela tím na nedávno profláknutý podvod, kdy americký pár fingoval několik týdnů rozvod.

Slovenské duo se hájí tím, že oni nic neprovedli a celou vinu svalují na senzacechtivá média. My si však myslíme, že v tom víně co nám nalili ještě něco plave. Nepřekvapivě první vzruch prý vyšel právě od Dary s Rytmusem a pak už jen stačilo pár drobností, jako třeba – vypnout si na 36 hodin mobil, neodpovídat na žádné otázky, posílat osamocené fotografie z Barcelony... a bylo jasné, že se taková zpráva požene jako lavina.

Bravo bravo! Jen by nás zajímalo, kolik prachů za to divadlo nakonec opravdu dostali.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít