Exmanžel Katky Kristelové zase hlídal. Místo vodky se tentokrát moderátorka vrhla do vody a nenápadně se prsila.

 Celebrity 
11. září 2014 14:36 / Jitka Jahodová
  0
📷
5 fotografií v galerii
Katka vzala svoje trojky do bazénu Foto: Tree of life
Moderátorka Kateřina Kristelová je většinu dní v roce prvotřídní matkou. Každý ale potřebuje občas dovolenou, a tak milovanou dceru Claudii šoupla svému ex a vydala se s kamarádkou relaxovat do spa resortu. Když táta hlídal o prázdninách, vyrazila si Katka na večírek výrobce vodky. Co podnikla tentokrát?

„Měla jsem spoustu práce, jsem sama na dceru a každá máma ví, že prázdniny jsou vždycky s dětmi hodně náročné. Tak jsem si jela odpočinout. Užívala si parádní masáže, kosmetiku, vířivku, saunu a různé další procedury, jako například bahenní zábal z mrtvého moře nebo kompletní lifting těla. Zkrátka jsem totálně vypnula a maximálně si to užila,” svěřila se Kristelová.

Katka se snaží na odpočinkové víkendy jezdit pravidelně. Zastává názor, že příležitostné rozmazlování je potřeba. „Teď už se můžu naplno vrhnout do práce a taky na dietu. Skvěle jsem se tu najedla, což se bohužel lehce podepsalo na mé postavě. Nezbývá mi nic jiného než na sobě zase zamakat, abych byla brzy ve formě,” dodala Kristelová, která se hrne do posilovny, ale do vztahu stále ne.

V bazénu ale stejnak nenápadně vystavovala své bujné silikonové křivky. Člověk nikdy neví, kdo se zrovna dívá, že jo? A jak sama Katka řekla: „Mojí výhrou v životě je dcera, ale chlap bude příjemným bonusem.”
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herce Keanu Reevese děsí peníze, které si vydělal. Raději je rozdává. Patří k nejštědřejším...

Styl

Naučte dítě lyžovat. Je třeba dodržet pár jednoduchých zásad a zvládnete to

Tech

Apple varoval, že miliony uživatelů iPhonů jsou v současné době bez ochrany

Zavřít reklamu