Český zpěvák trpěl nesmírnými bolestmi na operačním sále. Proč ho při zákroku neuspali???

 Celebrity 
11. září 2014 05:55 / Jitka Jahodová
  0   0
📷
Dalších 6 fotografií v galerii
Martin Maxa na stole Foto: EuroPainClinics
Není to tak dávno, kdy už Martin Maxa (58) nevěřil, že s jeho bolestmi zad se dá ještě něco dělat. Zpěvákovi to už léta otravovalo život a někdy měl bolesti prý tak silné, že z toho až zkolaboval! Na konci léta však navštívil specializovanou kliniku, která mu nejen diagnostikovala popraskanou ploténku, ale také mu bylo slíbeno uzdravení.

My jsme šli s Martinem až na sál a nyní vám přinášíme jeho první dojmy z průběhu zákroku. „Bylo to velmi výživné. Pocit, že vám někdo pronikne skrz zádové svalstvo až přímo do nitra plotýnky není úplně povznášející. Zaplať pánbůh se vše odehrávalo v poloze na břiše, takže vlastní proces pronikání operačních předmětů jsem neviděl,” řekl Maxa vipstory.cz.

Zhruba půlhodinová operace probíhala pod lokální narkózou. „Nebylo to úplně bezbolestné. To koneckonců dokumentují i fotografie z operačního sálu. Z mého výrazu lze vyčíst, že si to moc neužívám. Ale tahle část netrvá naštěstí moc dlouho,” popsal zpěvák své pocity. Na druhou stranu jistě to bylo méně bolestivé, než zažívat útrapy od rána do večera, což byl i Martinův případ.

Zpěváka nyní čeká několikatýdenní rehabilitace. „Ihned po operaci samozřejmě nemůžu očekávat úlevu, jde o přímý zásah do ploténky a je potřeba vyčkat, až se zahojí pooperační rána, ale já jsem optimista a věřím, že mi už brzy bude lépe a nebudu ráno vstávat z postele jako lidská zřícenina, jak tomu bylo doposud,” dodal Maxa v očekávání.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Nachystejte ptákům na zimu krmítko i se správným krmením

Styl

Pečujte o své zdraví obyčejnými produkty přírody. Zkuste třeba starý trik s česnekem

Bydlení

Je čas zazimovat zahradní sekačku. Správný postup vám ušetří nemalé peníze

1. Simona Krainová nafotila kalendář plný nahotinek. Víme, kde a jak se připravovala na jeho křest

2. Nejbláznivější cestopis všech dob s Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem

3. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

4. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

5. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

Zavřít reklamu