Ložnice vlivných politiků - díl pátý: Víte, kolik vydělával Petr Nečas? Jen pro představu, na alimentech platí měsíčně více než čtyřicet tisíc!

 Celebrity 
12. září 2014 16:42 / Jitka Jahodová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Petr Nečas Foto: Profimedia
Ženy obvykle využívají své krásy a sex appealu jako prostředku k dosažení slávy a bohatství. U mužů se karta obrací. Ti v honbě za mocí cestou hledají svoji femme fatale a často bohužel není jen jedna. Když jste ovšem politicky angažovaná osoba, veřejné milostné aféry zrovna nejsou to pravé ořechové pro vaši kariéru.

To nás však zajímá, a proto se na to pojďme v našem pětidílném seriálu o manipulativních politicích podívat trochu zblízka...

DÍL PÁTÝ
Petr Nečas

Největší aféra u nás ukončila kariéru také jednomu politikovi, bývalému premiérovi Petru Nečasovi.

Jeho tehdejší milenka Jana Nagyová, ředitelka kabinetu předsedy vlády, nechala sledovat v té době ještě Nečasovu manželku Radku. Ke sledování si dokonce povolala tajnou službu. V červnu 2013 zažádal premiér o rozvod a vzápětí, dva dny na to, byla jeho milenka zadržena policejním Útvarem pro odhalování organizovaného zločinu. Později toho roku pojal Nečas Nagyovou za manželku a bývalá účetní si nad míru polepšila.

Jako premiér měl měsíční příjem 169 000Kč, nyní se však musí spokojit s platem poslance, a to s ”pouhými” 95 200Kč. Díky rozvodu přišel o post premiéra i o děti, na něž měsíčně přispívá 42 000Kč.

Nestihli jste první díl? Nevadí. Milenky francouzského prezidenta odtajňujeme zde.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Mariah Carey je oficiálně královnou Vánoc. Její sváteční hit jako první v historii získal diamantové...

Styl

Největší bludy odpůrců očkování proti covidu

Dům a zahrada

Je čas na barborky. Proč a jak se o ně postarat? Nezapomeňte je ponořit do teplé vody

Zavřít reklamu