Herečka Vanda Hybnerová je od rozvodu jako vyměněná. Přiznala se, že o sebe vůbec nepečuje.

 Celebrity 
05. září 2014 09:30 / Jitka Jahodová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Vanda má opět úsměv na tváři Foto: Babor Beauty Spa
Krátce poté, co Saša Rašilov oznámil, že on a Vanda Hybnerová se rozvádějí, se herečka stranila veřejnosti i se svojí strhanou pobledlou tváří. Ale přeci jen oba už nějaký čas předtím žili odděleně, a tak se zdá, že Vanda je opět připravená vylézt z ulity.

V nově otevřeném kosmetickém salonu se usmívala a nastavovala fotoaparátům svoji dozlatova opálenou tvář. Spolu s dcerami o prázdninách vyrazila k moři, bez kterého si neumí léto představit. A to víte, příjemná dovolená dokáže divy a možná proto na Hybnerové není poznat, že je ve skutečnosti pěkný flink.

„Jak bych vám to řekla, připadám si tu jako Alenka v říši divů. Já o sebe totiž moc nepečuju. Vzhledem k mé profesi to vždy nechávám spíše dle potřeby rolí, jen tam, kde je to nutné, ale v soukromí jsou pro mě takové salony jako třináctá komnata,” řekla vipstory.cz Vanda.

Když už má čas, mnohem raději ho herečka stráví prací na statku na Vysočině, který si s bývalým manželem pořídila. „Tam mám velké pracovní povinnosti, máme tam zvířata i pozemky, o něž je potřeba se starat. Zároveň to mám i jako relaxaci,” prozradila herečka a dodala, že jí tam pomáhá spousta přátel, takže na statek není úplně sama. „Jinak bych se tam za týden udřela k smrti, to by jinak nešlo.”
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herečka Lindsay Lohan je vdanou paní. Vzala si bohatého finančníka

Styl

Nestárneme jen věkem, ale také stresem. Díky němu rychleji stárne náš imunitní systém a přicházejí...

Dům a zahrada

Přilákejte včely na zahrádku. Modré květiny jsou pro ně výjimečné

Zavřít reklamu