Jedna krásná, druhá ještě krásnější. Miss se stala ale jenom jedna ze sester Maláčových. Není to škoda?

 Celebrity 
20. srpna 2014 06:35 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Jak se vám líbí? FTV Prima
Stejné hlasy, stejná mimika i účesy. Vzhledově si jsou sestry Maláčovy hodně podobné, povahově jsou si ovšem vzdálené na světelné roky. Paradoxně ta hezčí ze sester korunku krásy nikdy nezískala.

Obě ženy jsou zasloužilé matky. Jen ta mladší, Nicole Maláčová, kvůli dětem upozadila svoji profesní kariéru. Nicole studovala herectví, ale osud tomu chtěl jinak a sen o úspěšné herečce vyšuměl do ztracena. Během studia otěhotněla a vrhla se na dráhu profesionální matky. I když měla mnohokrát možnost nastoupit do věčných seriálů, nepodařilo se. Buď byla zrovna těhotná, nebo pro změnu kojila.

Na rozdíl od sestry Michaely, která se v roce 1991 stala Miss Československo a děti začala houfně plodit až po vybudování úspěšné kariéry. Tím jen potvrdila to, o čem se v souvislosti s ní vždy mluvilo. Zdaleka ne nejkrásnější, ale velmi chytrá a ambiciózní žena, která si šla za svým jasným cílem. Tedy uspět v životě, co nejlépe. A že se životními příležitostmi umí Michaela dobře naložit, nám během několika let předvedla dokonale.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herečka Christina Ricci kvůli rozvodu musela prodat i svoje kabelky. Manžel ji fyzicky a psychicky týral

Styl

Friluftsliv je další skandinávská tradice, která zlepšuje psychickou pohodu během podzimu a zimy. Dokáže...

Dům a zahrada

Nezanedbejte říjnové práce na zahradě: Sázejte, uskladňujte a mulčujte