Místo řas má nalepená košťata a se svým druhem se obnažuje na pódiu. Víte, o kom je řeč?

 Celebrity 
19. srpna 2014 08:30 / Jitka Jahodová
  0
📷
5 fotografií v galerii
Hanna a Sámer Foto: Archiv vipstory.cz
Poslední měsíce se kolem Sámera Issy motá jen jedna kočička – a to blonďatá Hanna Pekhart. Svou image postavila na umělých řasách, které nikdy nezapomene doma. Na oslavě narozenin jejího přítele a kolegy měla dokonce taková košťata, že by s nimi mohla po oslavě zametat podlahu.

A typická je na Hance ještě jedna věc, tělo pevné jako kámen. Čemu za něj tahle blondýnka vděčí? „Postavu si udržuju hlavně aerobním cvičením a tancem. Nemám ale žádný pravidelný režim, závisí to na čase. Když se například učím novou choreografii, jsem schopná být ve fitku i dvakrát denně. Na tanec nedám dopustit, co se rýsování postavy týče,” prozradila Hanna vipstory.cz, proč vypadá jak vypadá.

„Mám výhodu, že jsem od malička dělala závodně atletiku a gymnastiku, takže tělo si to asi pamatuje. Vážím něco kolem 55 kilo, což lidi často překvapí, ale je to právě díky svalům,” dodala Pekhart. Výhodu má Hanna i v tom, že se teď na pódiu může směle obnažovat spolu se Sámerem, který svoje tělo ukazuje kdykoliv má příležitost.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Leonardo DiCaprio to už přehání, shodují se fanoušci. Jeho nejnovější modelce je totiž jen devatenáct

Styl

Konopí u žen i mužů dokáže přivodit mnohočetný orgasmus, zvyšuje libido a dodává chuť na sex, ukazují...

Dům a zahrada

11 tipů, jak vybrat nejlepší sekačku na trávu