Takhle si Marcela Holanová majetkové vypořádání opravdu nepředstavovala. Ale možná zase lepší milion, než drátem do oka...

 Celebrity 
19. srpna 2014 15:22 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Marcela Holanová si už prý s rozsudkem neláme hlavu Foto: Facebook
Tahanice o majetek bývalých manželů Karla Šípa a Marcely Holanové nebraly dlouhé roky konce. Po vleklé soudní při ale konečně došlo k vypořádání mezi oběma exmanželi a multimilionář Šíp zpěvačku vyplatí milionem korun. Tedy žádná sláva.

Přitom Holanová žádala částku několikanásobně vyšší a byla si téměř jistá, že se svým požadavkem uspěje. Podle jejích slov je na západ od našich hranic naprosto normální, že žijete-li v manželství, ve kterém jeden z partnerů vydělává obrovské sumy, po jeho rozdělení soud tuto skutečnost zohlední. „U nás má člověk na bedrech břímě dokazování. A já vlastně paradoxně dojela na svou slušnost,“ přiznala zpěvačka deníku Super.cz.

Prý ji nikdy nenapadlo šťourat se v manželových financích, neschovávala si na horší časy důkazy o tom, jaké má příjmy, ani si nedávala peníze bokem na horší časy. Jisté je, že s tímto verdiktem již Holanová nic nenadělá a pro příště musí být holka chytřejší.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Tech

Do Prahy přijede šokující koncept Inception, ukáže se v listopadu na e-Salonu v Letňanech