Vilhelmová vyměnila rozpustilost za image "zapařené dámičky"

 Celebrity 
13. srpna 2014 10:05 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Na Andělech se Táňa ještě usmívala... Archiv Vipstory
Když bylo dříve na nějaké filmové akci rušno, mohli jste vzít jed na to, že někde hodně blízko bude trojlístek Táňa Vilhelmová, Aňa Geislerová a Pavel Liška. Zatímco s Liškou je legrace pořád, herečky poslední dobou zvolily na veřejnosti image ledových královen. Zvláště markantní je změna u Táni Vilhelmové.

Ta se poslední dobou tváří otráveně až hrůza. Zřejmě si řekla, že se nebude přetvařovat a to kvůli ničemu a nikomu. A jak řekla, tak udělala. Výsledek je bohužel dost tristní. Při posledním vystoupení v Show Jana Krause vyvedla všechny své věrné příznivce svým nudným výstupem doslova z míry. Po veselé Táně se dočista slehla zem. Kde jsou ty časy, kdy skákala se svými kumpány nad ránem do říčky Teplé a všude kolem ní byl humor a legrace?

Musíme doufat, že Táňa si oblíbila image poněkud zapařené dámičky pouze na přechodnou dobu a hra ji za chvíli přestane bavit. Hlavně kvůli Vojtovi Dykovi, který je podle všeho stále do své partnerky zamilovaný až po uši. Ale jak dlouho se ještě současný idol dívek a žen dokáže dívat na znechucený výraz své dámy?
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová potvrdila vztah s Mirkem Dopitou. Následně také přiznala, že se Soukupem nebyla šťastná

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Tech

První zdravotnický pracovník s umělou inteligencí už ordinuje. Pomůže s duševním i fyzickým zdravím