Skandál kolem Petry Kvitové! Další nula, která se chce vozit po zádech naší úspěšné tenistky.

 Sport 
15. července 2014 18:05 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Petra vítězství pěkně oslavila  Foto: Facebook
Pan poslanec Stanislav Huml by si měl pořádně vypláchnout pusu. Slova, která vypustil z úst na adresu naší nejlepší tenistky Petry Kvitové, totiž dost páchnou.

Jablkem sváru se stala změna adresy Kvitové. Oficiálně tenistka přesídlila do Monaka. A proč taky ne. Za své tvrdě vydřené peníze na kurtu odvedla do společné kasy tolik peněz na daních, že to pan Huml do nejdelší smrti není schopen vůbec vydělat, natož pak státu odvézt. Dvojnásobnou wimbledonskou tenistku ovšem vypečený poslanec pro její rozhodnutí nazval lidskou špínou.

Malost směšné politické figurky je opravdu nezměrná. Známý politický přeběhlík Huml dokázal do svých šedesáti let akorát v policejní uniformě buzerovat spoluobčany a pak povýšit do ranního vysílání jako předčítač dopravního zpravodajství. Poté zjistil, že nejsnadněji se peníze vydělávají v politice, tak se na třetí pokus zasekl drápkem v ČSSD. Petra, tak jako mnoho dalších celebrit a sportovních hvězd, odmítá platit přemrštěné daně státu, ve kterém se navíc s největší pravděpodobností ve veřejné sféře stejně všechny rozkradou.

Na obhajobu Petry se postavila velká část slušných spoluobčanů. Možná to pan Huml neví, ale i všech 21 českých europoslanců tedy vlastně jeho politických kolegů platí daň z příjmu v Belgii. To mu nevadí?
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Gwyneth Paltrow na své 50. narozeniny pózovala nahá. Své křivky zahalila pouze do zlaté barvy

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Tech

Satelit NASA objevil rostoucí ostrov uprostřed Pacifiku. Je jen několik dní starý a už se rozrostl na 24...