Rozlučka operní pěvkyně Kalivodové proběhla až trapně slušně. Co je to ale za řeči o té manželské svobodě?

 Celebrity 
27. června 2014 04:23 / Jitka Jahodová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Andrea se loučila se svobodou Foto: Aqualand Moravia
Operní pěvkyně Andrea Kalivodová, které se těhotenství projevilo především na objemu hrudníku, se loučila se svobodou. Nicméně tento termín považuje za mylný. „Vstupem do manželství pro mě a Radka svoboda určitě nekončí. Milujeme se, budeme mít miminko, plánujeme společný život, ale chápeme i jeden druhého a jeho potřeby,” řekla pěvkyně, která svého nastávajícího miluje natolik, že se chystá změnit i příjmení. (Ohledně té svobody si dovolujeme poznamenat, že svobodu si dopřávali i Gábina Partyšová s Pepou Koktou. A jak to dopadlo...)

„Pokud cítíte, že jste potkali toho pravého, není nad čím váhat. Přijmout manželovo příjmení pro mě byla jasná volba,” vysvětlila Andrea, která se milovníkům opery již brzy představí jako Andrea Tögel Kalivodová. Své příjmení nevypustila z čistě praktického hlediska. „Kalivodová se mnou jde již strašně dlouho. Šla jsem s ním doslova s kůží na trh, když jsem se zpěvem začínala a sbírala první úspěchy, ale i životní zklamání. Obojí ke mně patří,” upřesnila Andrea, která už na podzim porodí, takže párty se nesla spíše v odpočinkovém duchu.

„Vyzkoušela jsem medový zábal a pak si jen užívala teplíčka v saunách s nižší teplotou, protože ty vysoké mi již nedělají dobře,” doplnila zpěvačka. No a samozřejmě - alkoholu se poctivě ani nedotkla a místo striptéra se tulila ke skleničce džusu.

Výherní slovo (pro den 27.6.): SVOBODA
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Dům a zahrada

Přehled psích plemen, která mají na svědomí nejvíce pokousání lidí