K Melu Gibsonovi se ve Varech možná přidá ještě jedna hvězda. Napovíme vám, že jednou už na festivalu před několika lety byl/a.

 Celebrity 
26. června 2014 14:45 / Jitka Jahodová
  0   0
Letošním speciálním hostem je Mel Gibson Foto: Twitter
Letošním speciálním hostem 49. filmového festivalu v Karlových Varech bude Mel Gibson, kterého známe z hitů Smrtonosná zbraň, Bounty, Statečné srdce či Šílený Max, který herci zajistil celosvětovou popularitu.

Loni Varům vévodila legenda John Travolta, který všechny překvapil především svou vstřícnou povahou. Travolta má prostě novináře svým způsobem rád, jelikož si uvědomuje, že to je jedna ze stránek jeho kariéry. Některé jiné slavné osobnosti by si z něj určitě měly vzít příklad. Rádi se tedy necháme překvapit, v jakém světle se ukáže jeho kolega Gibson. Seznam umělců, jenž na největší a nejprestižnější filmový festival v minulosti zavítali, je ovšem mnohem delší. A právě jeden z nich je momentálně na tajňačku (teď už ne) v České republice, protože zde podle všeho natáčí reklamu.

John Malkovich roku 2009 ve Varech hostoval, a jistě by nikomu nevadilo, kdyby se tam mihnul i letos. Na dvě hvězdy takového formátu by festivaloví návštěvníci jistě ještě hodně dlouho vzpomínali. Ale potom, co se úplnou náhodou provalila jeho přítomnost v České republice, asi nebude mít chuť pobývat zde ještě více jak týden. Má totiž po klidu.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Za jídlo se dá ušetřit hodně peněz. Stačí se držet několika dobrých rad

Styl

Bylinný extrakt z černého bezu a další domácí tipy, jak se zbavit horečky a nachlazení

Bydlení

Jak dát venkovním dveřím nový styl. Je to snadné a zvádnete to sami

1. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

2. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

3. Andrea Verešová září štěstím. Důvod k radosti vás překvapí

4. Jiří Růžička měl krutý osud. Nakonec zemřel v důsledku rozsáhlých zdravotních komplikací způsobených...

5. Charismatický zpěvák Adam Mišík propadl autům

Zavřít reklamu