Herec držel kvůli roli mýtického hrdiny speciální dietu. Posuďte sami, jestli čtrnáct kilo svalů navíc budí zasloužený respekt.

 Celebrity 
25. června 2014 09:37 / Jitka Jahodová
  0
📷
5 fotografií v galerii
Dwayne Johnson jako Herkules Foto: Archiv, Twitter
Opálená pleť, vzrostlá muskulatura a pohled tvrdého chlapa. Takový je herec Dwayne Johnson, který je též známý pod přezdívkou The Rock. Určitě s námi budete souhlasit, že na roli Herkula, který o prázdninách přijde do kin, se hodí tak, jako nikdo jiný. Ovšem ani tentokrát nebyla příprava na mýtickou postavu poloboha bez práce.

Dwayne prozradil, že během natáčení držel speciální dietu, která se skládala ze sedmi jídel denně. Zároveň to pro něj prý bylo nejdelší a nejvyzývavější natáčení. Budíček měl ve čtyři ráno, aby stihl dvakrát posilovat, než padne klapka a potom každý den strávil tři hodiny v maskérně, kde ho líčili. Tvrdá dřina se však vyplatila. Johnson nabral čtrnáct kilo svalové hmoty a je z něj statný chlap, který na první pohled budí respekt.

Ve filmu by Herkules podle všeho měl splnit svých pověstných dvanáct úloh a vykoupit se tímto z minulých hříchů. Nakonec však pochopí, že svému osudu nemůže utéct.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Manželství Radky Třeštíkové nepřežilo poslední lockdown. Po rozchodu vydala spisovatelka knihu o...

Styl

Kdy je čas na první kosmetiku a kdy je vhodné aby se malé slečny začaly líčit

Dům a zahrada

Naučte se v obchodě poznat zdravou vánoční hvězdu a vyhněte se chybám, kvůli kterým květina mnohdy...

Zavřít reklamu