Svatba Dvořákové a Noida se kvapem blíží. Skočí i s bříškem do panensky bílých šatů?

 Celebrity 
22. května 2014 05:30 / Jitka Jahodová
  0
📷
3 fotografie v galerii
Gábina i Vašek už se nemohou dočkat, až spolu stráví zbytek života Foto: Facebook G. Dvořákové
Vypadá to, že pohádky přeci jen existují, protože tak nějak by se dal nazvat vztah Gabriely Dvořákové a Noida. O Vánocích byli na nože a pak bum! Dali se zpátky dohromady, teď jsou zasnoubení a Gábina je v pátém měsíci těhotenství. „Já jsem to vůbec nečekala. Bavili jsme se o svatbě, takže jsem věděla, že k tomu jednou dojde, ale ne takhle brzo a jsem vlastně i ráda. Všichni tři budeme mít stejné příjmení a chceme se vzít dříve než budu mít obrovské bříško,” řekla vipstory.cz budoucí maminka.

Přípravy na svatbu jsou tak v plném proudu, protože čas kvapí a na Gábině už začíná být rostoucí plod vidět. Jak by si ona a Vašek Bárta svůj den představovali? „Hlavně, aby to bylo v přírodě, to je podle mě pro oba to nejdůležitější. Je úplně jedno v jaké barvě to bude, jaký styl, o to mi nejde. Ale určitě chci bílé šaty, prstýnky, zvednutí závoje, rozbití talíře... Taková ta klasika,” vysvětlila Dvořáková.

Pokud si to tedy zamilovaný pár nerozmyslí, jako třeba Borhyová s Hrdličkou, a svatbu neodloží až po porodu, můžeme se na ni co nevidět těšit.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Intimní myšlenky princezny Diany k nahlédnutí: Soukromé dopisy, které psala v posledních dvou letech života...

Styl

Konopí u žen i mužů dokáže přivodit mnohočetný orgasmus, zvyšuje libido a dodává chuť na sex, ukazují...

Tech

TitanAir: NASA představila vesmírné letadlo, které dokáže přistát na Titanu