Tereza Fajksová v sobě objevila novou vášeň. Díky ní spálí všechny spořádané tabulky čokolády.

 Celebrity 
21. května 2014 05:00 / Jitka Jahodová
  0
📷
3 fotografie v galerii
Tereza se v kanclu nenudí Foto: Mattoni Kancl Challenge
Jediná česká vítězka mezinárodní soutěže krásy Miss Earth Tereza Fajksová v sobě nezapře náklonnost ke sportu. A proto i když má jednu velikou neřest – hory spořádané čokolády, není to na ní vůbec patrné. Může za to její láska k míčovým hrám, kterým se aktivně věnuje již od útlého věku. Proto nelenila a rozhodla se zapojit do projektu Mattoni Kancl Challenge, který má za cíl zvýšit povědomí o této skvělé hře.

Málokdo ví, že kouzlu míče a volejbalové sítě propadla Fajksová již v pěti letech. Ve své sportovní kariéře to dotáhla až na trojnásobnou juniorskou mistryni. Kvůli zranění ovšem profesionální dráhy zanechala. Díky svému příteli Lubošovi Gregorovi, hráči basketu, ji zvědavost nenechala v klidu. „Podporujeme se ve všem, co děláme. Často chodím na jeho zápasy a ještě častěji si vezmeme do ruky míč a jdeme si za dům zahrát. Musím ale přiznat, že raději hraji proti němu než s ním. Umí mě totiž pořádně kritizovat,” smála se Tereza a postěžovala si, že je velká škoda, že u nás každý sleduje pouze fotbal a hokej.

Možná ale, že Mattoni Kancl Challenge to vše změní. Stačí jen v online soutěži vyzvat kolegu nebo šéfa a svými basketbalovými sportovními výkony v podobě fotky nebo videa se pochlubit na stránkách soutěže www.lovemysport.cz. Ti nejúspěšnější se mohou těšit na báječné ceny. Objevte v sobě vášeň pro basketbal!
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Intimní myšlenky princezny Diany k nahlédnutí: Soukromé dopisy, které psala v posledních dvou letech života...

Styl

Konopí u žen i mužů dokáže přivodit mnohočetný orgasmus, zvyšuje libido a dodává chuť na sex, ukazují...

Tech

TitanAir: NASA představila vesmírné letadlo, které dokáže přistát na Titanu