Den jako stvořený pro vylepšování! Jak se dává do cajku Kateřina Kristelová a proč při tom vypadá tak sci-fi?

 Celebrity 
18. srpna 2013 12:06 / redakce
  0
📷
4 fotografie v galerii
Vypadá to zajímavě...  / inStory.cz
Podle Kateřiny by každá žena měla svému tělu pravidelně dopřávat odbornou péči. Jak přesně to vypadá v jejím případě? Dcerku Claudii svěří na půl dne babičce a vyrazí do Centra laserové estetiky na pražské Vinohrady, kde ji čekají samé příjemné věci. Kupříkladu omlazení na počkání. Přesně tak by se totiž dalo nazvat ošetření speciálními rukavičkami se stříbrným vláknem, které jsou napojeny na přístroj New Life B.E.A.M.

"Efekt je skutečně okamžitý, je to báječná věc pro situace, kdy už nestíháte jiné zákroky. Celý obličej a krk se vypne a vypadáte krásně svěže. A co si budeme povídat, při moderování pracuji často po večerech a když mám práci několik dnů za sebou, svěží vzhled už získám skutečně jen tady," směje se Kateřina.

Další místní vychytávkou je laserová kúra. Zatímco Katka si nasazuje ochranné brýle, majitelka centra MUDr. Drahomíra Vídeňská nám vysvětluje postup: "Na odlíčenou pokožku naneseme tenký film přípravků obsahujících vzácné mléčné enzymy, kyselinu hyaluronovou a vitamín B5 a bezprostředně poté je aktivujeme laserem. Výsledným efektem je výrazné okysličení pleti a zároveň její intenzivní hydratace, zpevnění kolagenního pletiva, redukce vrásek a pigmentových skvrn."

Na závěr svého "holčičího" dne si Katka naplánovala přístroj BIOCON 2000, který zpevňuje a regeneruje vnitřní pánevní svaly. "To je pro mě jako stvořené. Ochabování pánevních svalů způsobuje třeba i nošení vysokých podpatků, což se mě bytostně týká. Tyto svaly je také vhodné hodit zpátky do formy po porodu, ale holky, pevné a zdravé pánevní dno je velmi důležité i pro příjemný, nekomplikovaný a aktivní průběh těhotenství... A taky zlepšuje sexuální prožitky..." zakončila Katka přednášku s potutelným úsměvem. Odborné informace pak ještě přidala MUDr. Vídeňská: "Dalším znakem ochablých svalů pánevního dna je i vypouklé bříško, jelikož dochází ke ztrátě stability pánve a nakonec celého trupu. Důsledkem jsou bolesti křížokyčelních kloubů, zad či hlavy."
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hollywoodský glamour: Odhalení módních trendů celebrit

Styl

Pět věcí, které ženám ničí orgasmus. Prostě se jich zbavte

Tech

I detektor lži se dá podvést. Víte, jak funguje, a dokázali byste ho obelhat?