Hollywoodskou star dodnes pronásleduje hřích mládí. Nahota jí ale vynesla pěkný balík.

 Celebrity 
06. dubna 2014 15:13 / Jitka Jahodová
  0
📷
3 fotografie v galerii
Kdo by mohl zapomenout, jak Jack Dawson kreslil Rose na největší lodi světa Foto: Twitter
Kate Winslet a Leonardo DiCaprio jsou nezapomenutelná dvojka z kasovního trháku Titanic. A stejně tak si všichni moc dobře pamatují Katinu nahatou scénu z tohoto filmu, kdy pózovala mladému umělci na obraz. I když je to už mnoho let, herečka je z toho dodnes v rozpacích.

Po sedmnácti letech jí nedají pokoj ani dychtiví fanoušci. Každou chvíli za ní prý někdo přijde a chce, aby mu na památku podepsala obrázek z filmu, na němž je právě tento lechtivý okamžik. „Netušila jsem, že po tolika letech ”to” ještě uvidím. Už ale odmítám něco takového ještě podepisovat,” durdí se herečka, která se kvůli tomu stále červená.

Původní portrét, který v katastrofickém snímku nakreslila postava Jacka Dawsona (Leonardo), ve skutečnosti nakreslil režisér James Cameron a byl prodán roku 2011 v aukci v přepočtu za 320 000 korun. „Pořád mě to pronásleduje. Je to docela legrační,” říká herečka. Ironií je, že za tímto obrazem se skrývá velká část jejího věhlasu. Kariéra jí vystřelila nahoru jako raketa. Úspěch Titanicu předčil až Avatar roku 2009.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Gwyneth Paltrow na své 50. narozeniny pózovala nahá. Své křivky zahalila pouze do zlaté barvy

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Dům a zahrada

Spravný podzimní řez pivoněk zajistí jejich vitalitu a bohaté kvetení pro příští rok. Pozor však na...