Smutný příběh Petra Hapky. Milovník motorek a mladých žen je doživotně upoután na lůžko a jeho mysl postihla Alzheimerova choroba.

 Celebrity 
29. března 2014 07:20 / redakce
  0   0
Petra Hapku sužuje Alzheimerova choroba Foto: Facebook
Dvorní skladatel Hany Hegerové a autor mnoha nezapomenutelných hitů Petr Hapka (✝70), který v květnu oslaví sedmdesáté narozeniny, je na tom zdravotně stále velmi špatně. A vidina zlepšení jeho stavu je v nedohlednu. Skladatele decimuje Alzheimerova nemoc a zřejmě bude až do konce života upoutaný na lůžko.

Boj o život Petra Hapky začal ve chvíli, kdy kvůli reoperaci vyhozené kyčle dostal narkózu. Zatímco do nemocnice přišel psychicky zcela zdravý, po zákroku se z něj stala lidská troska. Po propuštění z nemocnice se rozešel se svojí dvacetiletou milenkou Kateřinou Klepišovou, která mu do té doby stála po boku. Ale jak se zdá, pro ni to bylo spíše vysvobození. Hapka se podle lékařských prognóz již nikdy nepostaví na nohy a je odkázán na asistenci pečovatele dvacet čtyři hodin denně již po zbytek svého života.

Velkému bouřlivákovi a milovníkovi života stojí v současné době po boku hlavně jeho děti, kterých má ze dvou manželství sedm. V domě na Okoři Hapku pravidelně navštěvuje i jeho kamarád textař Michal Horáček.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Hledáte bezúdržbovou pokojovku? Vsaďte na překrásnou řasokouli

Styl

Trpíte na akné? Možná za to může potravinová alergie

Bydlení

Barový pult je velmi praktický a hodí se do každé kuchyně. Jak ho vybrat?

1. Nejbláznivější cestopis všech dob s Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem

2. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

3. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

4. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

5. Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi do milovaných Krkonoš

Zavřít reklamu