Michal David zazpívá pro 2500 vyvolených!

 Celebrity 
20. března 2014 07:55 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Nenechte si ujít tuto výjimečnou hudební událost. Foto: Positive Entertainment
Praha, 22. dubna - To tu ještě nebylo! Legenda české pop music, třiapadesátiletý Michal David, se představí v luxusním pražském klubu SaSaZu. Jeho největší hity, na které jsou jeho fanoušci zvyklí z velkých stadionů, si tak teď budou moci poslechnout v neobvyklém prostředí s vynikající zvukovou aparaturou. Během dvouhodinového koncertu se můžete těšit na kompletní průřez tvorbou jednoho z našich nejslavnějších hudebních jmen.

Michal David se narodil v roce 1960 v Praze. Hudbě se věnoval už odmalička a v pouhých šestnácti letech založil jazzové kvarteto „Čtyři“. Později se připojil ke skupině „Kroky Františka Janečka“, kde se jeho kariéra rozjela naplno. Své první sólové album vydal ve dvaceti letech a dodnes jich má na svém kontě již šestnáct! Kromě sólo dráhy komponuje pro další umělce a věnuje se tvorbě muzikálů. Jeho hudbu jste mohli slyšet ve filmech jako Láska z pasáže, Discopříběh 1 a 2, Vítr v kapse, nebo Hostel.

Nenechte si ujít tuto výjimečnou hudební událost a doražte v úterý 22. dubna 2014 do pražského SaSaZu. Kapacita je 2500 lidí a pokud chcete mít jistotu, že na vás zbyde místo, pořiďte si lístek co nejdříve v předprodeji v síti Ticketportal na tomto odkazu.

Kdo? MICHAL DAVID
Kdy? Úterý 22. 4. 2014, 20:00 hod.
Kde? klub SaSaZu, Bubenské nábřeží 306/13, Praha 7 - Holešovice
Předprodej? Ticketportal.cz

Facebook | Positive Entertainment
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Celý svět zasáhla zpráva o rakovině princezny Kate. Její mladší bratr James zveřejnil dojemný vzkaz a...

Styl

Umělá inteligence už vylepšuje i chuť piva nebo čokolády

Tech

Peugeot získal podeváté v historii ocenění za design, tentokrát s novým SUV fastbackem 3008