Sting a Trudi jsou manželé už celých dvacet sedm let. V čem tkví ten fígl, díky němuž jim to pořád funguje?

 Celebrity 
08. srpna 2013 00:31 / Vítek Koldinský
  0   0
📷
Dalších 6 fotografií v galerii
Sting, Trudi a tantra  / inStory.cz
Možná tantrický sex, možná jen obyčejná pohoda…
O sexuálním životě téhle dvojky kolují hotové legendy. O Stingovi se říká, že navzdory svému věku ho v posteli nezastíní ani mladíci. A na Trudi je hned vidět, že na tomto šprochu je pravdy nikoli jen trochu.

Zatraceně dobrá partie
Vzali se po desetileté známosti, tedy po zralé úvaze, v roce 1992. Trudi je herečka a producentka a Sting, vlastním jménem Gordon Sumner, ten je rozhodně skvělá partie! Říká se, že vydělá každou vteřinu svého života jednu libru. Což je za čtyřiadvacet hodin něco přes čtyři milionky našich korun. Sobě, své ženě i šesti potomkům (dva má z předchozího manželství) tedy může dopřát absolutní komfort. Navzdory těmto možnostem ale není příliš rozhazovačný. Omezuje se jen na jakýsi hvězdný standard, jako třeba vlastní domy v Londýně, Wiltshire, Los Angeles, New Yorku a Malibu. V branži jsou manželé oblíbeni, je jistě milé, když si člověk nemusí zvykat každou chvíli na někoho nového.

Holky, nezlobte tatínka!
Sting a Trudi mají čtyři děti a rodičovství berou vážně. Proto taťka Sting skoro omdlel, když se dozvěděl, že jejich dcera Coco strávila noc pod jedním stanem s průšvihářem Petem Dohertym. Stalo se to na obřím hudebním festivalu a holce tehdy nebylo ani sedmnáct. Tak který rodič by nevyšiloval… Oficiální vysvětlení Eliot Pauline, uměleckým jménem Coco, pro rodiče, znělo, že se připravuje na dráhu zpěvačky a Pete jí pomáhá s repertoárem. Ovšem podle zvěstí, které se dostaly k taťkovi, se ti dva holoubci povalovali ve stanu, ze kterého se valil podezřelý dým a nebyli příliš při smyslech. No, ještě že neměl pan otec na tomto festivalu také angažmá. A kupodivu úplně stejná dcera se o pár měsíců později červenala nad dotazem ohledně sexuálního života svých rodičů a na otázku, zda spolu máma s tátou skutečně provozují sex několik hodin v kuse, prohlásila, že je to jen výmysl.

Domácí tantrická záhada
Stingovi ale potvrzují, že mají slabost pro kdeco kolem jógy a také pro tantrický sex. Při několikahodinových rituálech prý prožívají jeden orgasmus za druhým a dokonale relaxují. Jeden takový večer jim údajně poskytne dostatečnou sílu pro období, kdy jsou od sebe odděleni. Nicméně podrobnosti průběhu těchto rituálů oba tají. „Jde spíš o to, dodat každodenním běžným věcem, jako je třeba právě milování, příchuť posvátnosti,“ nechal se slyšet Sting. Trudi se ovšem nijak netají tím, že většinu společného času tráví s manželem skutečně v posteli. A tak možná fáma o tom, že sex je u nich doma záležitost asi tak na osm hodin, nebude jen fáma.

Faux-pas na zadním sedadle
„Cit pro erotiku je velice důležitý, zrovna tak, jako umění nebo politika a je potřeba se v něm neustále vzdělávat…“ Takový byl Stingův komentář k sexuálníku skandálu, kdy ho jeden neúnavný paparazzi načapal na zadním sedadle auta s úplně jinou ženou, než jeho vlastní. Nevěrník měl ale víc štěstí, než rozumu. Když fotku uviděla Trudi, mávla nad ní rukou a nechala se slyšet, že otevřený manželský vztah jí vyhovuje. Asi víc, než půlení všech těch pěkných a drahých domů. Je si prý vědoma toho, že její manžel by byl bez obdivu krásných slečen nešťastný, ale zároveň si je jistá, že díky tantrickému spojení pro ni žádná z těchto krasavic není skutečným nebezpečím. Možná mohla něco z tantrických tajů prozradit i bývalému manželovi Madonny Guyi Ritchiemu. Ty dva totiž seznámila na jednom ze svých večírků právě Trudi. Zjevně jim ale neřekla, jak na to, aby to vydrželo
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Psi trávu milují. Někdy však její požírání značí vážný problém

Styl

Nespavost trápí čím dál víc lidí. Zkuste metodu amerických vojáků a usnete do dvou minut

Bydlení

Jak zatočit s rybinou. Použijte sodu, citron nebo čajovou sedlinu

1. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

2. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

3. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

4. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

5. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti

Zavřít reklamu