Chcete si trochu zasrdíčkovat a zalidičkovat? Lucka Bílá se za váma staví. To si fakt užijete.

 Celebrity 
07. srpna 2013 07:55 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Bude pohoda... Marek Podhora
Patnáctinásobná slavice Lucie Bílá vyráží letos na své největší turné s názvem LUCIE BÍLÁ – Černobílé turné 2013. Se svými jedenácti mega koncerty se představí v deseti městech v Česku a na Slovensku. Pokud vám nesedí počty, tak je to tím, že v Praze budou koncíky dva.

Ještě předtím ale Lucie navštíví vybraná města se svým velkým autogramiádovým turné. A tak budete mít možnost uskutečnit věci, na které po koncertech není tolik času. Prostě se můžete s Luckou setkat tváří v tvář, poněvadž přesně proto přijede! Žádné velké zpívání, jen srdíčka, lidičky, podpisy a tak... Začátek autogramiád v jednotlivých městech je plánován od tří hodin v největších obchodních centrech. Pouze v Bratislavě se začíná v pět.

„S autogramiádovým turné navštívím od 26. 8. do 1. 9. Bratislavu, Ostravu, Zlín, České Budějovice, Plzeň, Liberec a Pardubice. Tam všude se mohou se mnou lidé potkat a já se na všechny už teď moc a moc těším,“ zve všechny srdečně Lucie Bílá. No tak to vidíte. Koukejte si připravit památníčky a hurá za Luckou!

A pokud chce někdo i na to tradiční turné, kde se bude zpívat, tak to startuje 14. října v Praze a končí 3. listopadu v Českých Budějovicích. Jakub Klimo
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hollywoodský glamour: Odhalení módních trendů celebrit

Styl

Pět věcí, které ženám ničí orgasmus. Prostě se jich zbavte

Tech

I detektor lži se dá podvést. Víte, jak funguje, a dokázali byste ho obelhat?