Miss Gábina Kratochvílová vypadala i v laciném ohozu milionově

 Celebrity 
04. března 2014 10:41 / Jitka Jahodová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Bylo to na jedničku s hvězdičkou Foto: Facebook B. Rajské
Březen na Moravě zahájil tradiční Ples jako Brno. Letos se tvůrci programu rozhodli pojmout moravský candrbál trochu netradičně a kromě klasického velkého orchestru pozvali i rockovou kapelu Eddie Stoilow a brazilského hudebníka Santiago Ferreiru. Samozřejmě byla naslibována i gastronomie pro náročné, nejbáječnější tombola, jakou kdy Brno předvedlo a vybrané známé osobnosti.

Na juchačku dorazila i nynější Miss Gabriela Kratochvílová, která už brzy předá korunku své nástupkyni. Nemohla tedy poslední okamžiky svého kralování podcenit a na ples se vyfikla se vší parádou.

Šaty zapůjčila z dílny návrhářky Beaty Rajské a k tomu zvolila náušnice od Šenyr Bijoux. Nestála tedy několik milionů, jako některé dámy na pražském Plese v Opeře, ale lacině rozhodně nevypadala. Naopak byla velmi elegantní a neuvěřitelně jí to seklo. Přestože má krátké vlasy, netradiční volba pokládané vlny byla na jedničku a z české Miss se na jednu noc stala prvorepubliková kráska. Možná působila trochu smutně v černé barvě, ale volbu chválíme mnohem více, než její poslední červený model.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hollywoodský glamour: Odhalení módních trendů celebrit

Styl

Pět věcí, které ženám ničí orgasmus. Prostě se jich zbavte

Tech

I detektor lži se dá podvést. Víte, jak funguje, a dokázali byste ho obelhat?