Dalibor Gondík přepisuje majetek. Zhoršil se snad jeho zdravotní stav?

 Celebrity 
01. března 2014 06:46 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Dalibor se ztrácí před očima Foto:Facebook
Co se děje u Gondíků? Dům v Rudné u Prahy, kde Dalibor Gondík bydlí se svoji rodinou, bude mít v nejbližších dnech nového majitele. Koncem loňského roku nemocný herec zažádal na katastru nemovitostí o přepsání společného domu výhradně na svoji manželku Markétu. K takovému kroku měl jistě vážné důvody.

Při pohledu na Dalibora, který již pár let bojuje s epilepsií, je jasné, že se jeho zdravotní stav bohužel opět zhoršil. Herec a bavič se nám sice snaží namluvit, že za jeho rapidním hubnutím je změna životního stylu. Přestal pít alkohol, začal se zdravě stravovat a jeho velkým koníčkem se stalo běhání. Ale to už se nám nezdá příliš pravděpodobné.

Úbytek na váze je každý měsíc znatelnější a vzhledem k přesunu majetku se nabízí velmi pravděpodobná možnost, že Daliborův stav je daleko vážnější, než se nám sám snaží namluvit.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Felix Slováček je až neuvěřitelně vitální: S partou přátel navštívil lyžařské středisko v Cavalese....

Styl

Trendem letošního roku je japonský střih Hime cut. Tento jemný, elegantní a zároveň extravagantní účes...

Dům a zahrada

Jeďte se rozloučit se zimní sezónou: Totální výprodej sněhu aneb skipasy na Ještědu za 90 Kč