"Pracuju v šoubyznysu, mezi gayi se přímo topím..." povzdechl si herec, který nepěkně doplatil na svou údajnou homofobii

Mezi homosexuály se prý přímo topí
 Celebrity 
28. února 2014 12:28 / Foto: Twitter
  0   0
Na osobu herce Aleca Baldwina se v průběhu minulého roku sesypala pěkná řádka dramat. Jeho činy kariéře hodného chlápka nenahrávaly. Pustil si pusu na špacír a zarytě pronesl, že gayové mu zničili show. Jenže tím si pěkně zavařil. Nejen, že ho média obvinila z homofobie, tedy z toho, že nesnáší gaye, ale ještě mu dali vyhazov z televize a rozhodli se ho zničit.

Teď se herec v rozhovoru pro New York magazín rozhodl trochu vyčistit vzduch. „Podívejte se, pracuju v šoubyznysu, mezi gayi se přímo topím. Jsou to mí kolegové a přátelé. Dokonce jsem obhajoval svatbu mých homosexuálních kamarádů. Nejsem homofobní, ale svět mě tak vidí,” snaží se herec zachránit situaci.

Stejně tak jeho vyhazov z televize byl prý vykonstruovaný plán, kdy někdo zneužil vzniklé situace. „Jeden bývalý zaměstnanec z kanálu MSNBC mi poslal email, že mě pohřbí. Další den byla ”strana šest” zaplavena lží. Údajně se ho z cesty snažila odstranit oblíbená televizní komentátorka Rachel Maddow, které jeho homofobie hrála do karet.
jaj | inStory.cz
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Líska je univerzální a přitom nenáročný strom

Styl

Chcete mít krásné a pevné nehty? Bez těchto potravin to opravdu nepůjde

Bydlení

Kompostování v paneláku? Žádný problém. Poradíme vám, jak na to

1. Aneta Krejčíková čelí těhotenským chutím

2. Madonnin syn Rocco oslavil osmnáctiny. Se svou matkou ale roky nežije

3. "Kurýr" Jason Statham se ožení na Silvestra

4. Leoš Noha promluvil o svém životním stylu

5. Andrea Bezděková válí tenis s tátou

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn