Kolik si vydělává Brad Pitt? Když mu to hraní ještě moc nevynášelo, dostal za roli ”pouhých” 126 000 korun.

 Celebrity 
25. února 2014 05:11 / Jitka Jahodová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Teď má peněz jako želez! Foto: Twitter
V současné době má padesátník Brad Pitt sídel více, než bychom mohli spočítat, v hodnotě přibližně 150 milionů dolarů. Ne vždy byl ale tak dobře placeným hercem. Za roli v kultovním filmu Thelma a Louise z roku 1991, kde hrál sexy stopaře po boku hereček Geeny Davis a Susan Sarandon, vyinkasoval ubohých 6000 dolarů.

V tomto snímku si ušlápnutá Thelma Dickinson, kterou doma drží zkrátka silácký manžel, a její kamarádka, samostatná servírka Louis Sawyer, jednou vyjedou na víkend na horách. Ani jedna z nich netuší, jak se jejich nevinný útěk od všedních starostí zvrtne. Na své cestě potkávají i neodolatelně přitažlivého zlodějíčka jménem J. D., kterého ztvárnil právě fešák Brad a není pochyb o tom, že tento film odstartoval jeho hvězdnou kariéru.

Roku 1993 přišla jeho role po boku Toma Cruise v hitu Interview s upírem a už to jelo. Filmy Sedm, Trója, Moneyball, Pan a paní Smithovi... Jeho roční plat se vyšplhal asi na 23 milionů dolarů ročně, takže měsíčně si vydělá něco přes 40 milionů korun. Ale dnes už je každému jasné, že jak někde hraje Brad, dostane za to slušný balík, ale také producentům vydělá v kině bambilion.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Petra Černocká promluvila o plastikách a přiznala, čím by se živila, kdyby nemohla zpívat

Styl

Mohou drobné domácí práce uklidňovat a zlepšit psychické zdraví?

Dům a zahrada

Přilákejte včely na zahrádku. Modré květiny jsou pro ně výjimečné

Zavřít reklamu