Bruslí Kateřina Kristelová na tenkém ledě? Ona a mafiánský syneček Kočka prý tvoří nový pár šoubyznysu.

 Celebrity 
24. února 2014 06:00 / Jitka Jahodová
  0
📷
3 fotografie v galerii
Kateřina prý nemá co skrývat Foto: Ferda Adria / make-up Tommy Hemr
Moderátorka Kateřina Kristelová byla nedávno viděna s Honzou Kočkou. Pár byl společně vyfotografován v pražské restauraci Kozička a v bulvárním magazínu Spy se spolu s tím objevila informace, že rozvedená blondýnka a Jan z Kočkovic mafiánské rodiny tvoří pár.

To ale Katka logicky vyvrací: „S Honzou se znám dlouhou dobu. Jeho rodina se stýká s lidmi ze šoubyznysu, není na tom nic zvláštního. Pár rozhodně nejsme. S nikým nechodím, jsem volná. Pokud bych někoho poznala, musel by být určitě speciální, aby se něco stalo a já se zamilovala,” uvedla Kateřina speciálně pro vipstory.cz.

„V současnosti si užívám život tak jako nikdy. Nikdy jsem nežila podle toho, co si myslí okolí a nebudu na tom nic měnit ani teď. Prioritou je moje dcera Claudia, která je skvělá a neuvěřitelně šikovná holčička. Čas strávený s ní je pro mě nejkrásnější,” uzavřela vnadná moderátorka spekulace o jejím údajně novém partnerovi.

Zajímavé je, že když měl pohřeb Vašek Kočka, byla tam půlka šoubyznysu. Od krále diskoték Michala Davida až po zpěváka Daniela Hůlku a nikdo neměl potřebu se nad tím pozastavovat.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít