Českem hýbe Džambulking! Iveta Bartošová je inspirativní za každých okolností. Komu nečouhá cedulka, ten jako by ani nebyl...

 Celebrity 
31. července 2013 18:47 / redakce
  0
📷
4 fotografie v galerii
Nejenom ženy si nyní oblékají plavky stylově naruby  / inStory.cz
Nechceme být ani zlomyslní, ani nechutní, ale český národ je přece pověstný tím, že ať se stane jakákoli nepříjemnost, okamžitě jej inspiruje k hromadě vtipů.

Tudíž ani fotografie Ivety Džambulky Bartošové z italské pláže nemohla pochopitelně nechat žádného tuzemského vtipálka chladným. Dá se dokonce říct, že vzniknul nový trend, ba přímo hnutí, tzv. Džambulking.

Oč v něm jde? Obléknout si plavky naruby, boty srovnat vedle hlavy, ulehnout na zem a nechat se vyfotit. Přesně v takové pozici, v níž vyfotil Zdeněk Macura Ivetu Bartošovou, když s ní byl minulý měsíc na dovolené... nebo na útěku... to se tak úplně přesně neví.

Útlocitné a humánní čtenáře bychom si dovolili uklidnit - to, že vám při pohledu na fotky Džambulkingu cukají koutky, neznamená, že jste necitliví a zlomyslní hajzlové. Je to prostě jenom vtip.

A ještě drobnost - na vzniku tohoto hnutí má samozřejmě výrazný podíl i Josef Rychtář. Právě on je totiž vynálezcem přezdívky Džambulka, z níž vzešel název pro zmíněnou sezónní zábavu.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Tereza Maxová ukázala fešného syna Tobiase. Slavná modelka mu pomáhá do světa modelingu

Styl

Cotardův syndrom: Existují lidé, kteří věří, že jim v těle neproudí krev nebo chybí orgány a cítí...

Tech

Nejrychlejší vlaky světa: Čínský maglev letí rychlostí až 460 kilometrů v hodině