Leoši, koukej! Nová větší prsa tvojí bývalé manželky a její vyvinuté kamarádky zamávaly celým Tureckem.

 Celebrity 
31. července 2013 15:29 / redakce
  0
📷
5 fotografií v galerii
Kamarádky Monika Marešová a Petra Řehořková si dovolenou skvěle užily. Foto: archív Moniky a Petry
Chvilkami se na plážích v Turecku zastavil dech téměř všem mužům. A co bylo příčinou?! Dvě krásné prsaté české maminky Monika Marešová a Petra Řehořková. Když oči mužů zabrousily na postavy a výstřihy Petry a Moniky, děly se věci! Pánové bezostyšně opouštěli své partnerky a chodili okukovat sexy Češky. Kolem Petry a Moniky se tvořily hloučky zvědavců a zájem byl o ně tak veliký a čumilů bylo tolik, že chvílemi holky zvažovaly najmutí ochranky!

Monika Marešová si s kamarádkou Petrou Řehořkovou, majitelkou Petra Clinic, kde se Monika nechává ráda hýčkat, vyrazily s dětmi na dovolenou k moři. "Pokud se jede s dětmi, tak opravdu nejde o dovolenou, zakazuji o našem výletu takto mluvit" říká s nadsázkou Monika a dodává "Musíte mít oči na stopkách a být neustále ve střehu.“ Ale zábavu s dětmi v Turecku si přesto pořádně užily. Pánská sestava Jakub, Matěj Marešovi a tři synové Petry se společně dosyta vyřádili.

A co nějaká letní láska? Ta se v Turecku neobjevila? „Určitě ne, vše se točilo jen kolem mých chlapů. Pořádali jsme soutěže ve stavění hradů z písku, jízdu na tobogánech, bojovali s vodními pistolemi a puškami, chodili jsme na dětské diskotéky,“ říká Monika. Monika v Turecku také zažila chvíle hrůzy, a to když Matěje kousnul místní osel. "Matěj je velký milovník všech zvířat, tak utíkal k oslovi, začal ho hladit a ten ho kousnul. Měl takový stisk, že jsem mu nemohla tu tlamu otevřít. Bála jsem se, jestli má Matěj vůbec všechny prsty, ale naštěstí mu jeho prsty nechutnaly. Chvilku plakal, ale po chvilce u dobré zmrzliny o tom už ani nevěděl,“ vypráví Monika.

Monča i Petra po příletu prohlásily, že by potřebovaly odjet někam do lázní. Na to však bohužel ani jedna z nich nemá čas, tak pro ně Petra vymyslela alespoň relax u ní na klinice. Teď je už Monika zase zpátky na chalupě v Jižních Čechách, kde je jí, jak říká, nejlépe :-) a přeci jen trochu odpočatá a opálená Petra zase na klinice mezi svými klientkami.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít